Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemkontaktussal szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemkontaktussal szándékosan elárultam magam hogy szeretem őt Aztán közölte is hogy így "buktam le". (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy haragot,gyűlöletet,fájdalmat,megbánást stb.t hogy lehet egy tekintetbe sűríteni hogy a másik fél felismerje az "üzenetet".Lehet kicsit hülye kérdés.
2014. jan. 20. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ha már szándékosan elárultad magad, akkor nyilván tudtad, hogyan közvetítsd az üzenetedet. Különben rohadtul nem értem a kérdésedet...

Mégis hogy lehetne egy tekintetbe sűríteni ennyi érzést egyszerre?:D

2014. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
használd az arcmimikádat azért van h az érzéseidet megformáld :D
2014. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul fogalmaztam. Külön-külön. Amikor a szerelmemet akartam árultam el csak mélyen a szemébe néztem és arra gondoltam mennyire szeretem.
2014. jan. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!