Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Meleg kérdés! ) Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés! ) Most akkor meleg? (nem mintha baj lenne) ;) többlent

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy a suliba kb. egy hete az egyik osztálytársammal (fiú) állandóan nézzük egymást és furán is viselkedik. Pl. egyik szünetben becsengettek és éppen megint ránéztem és elkezdte olyan sejtelmesen emelgetni a szemöldökét és mutatott egy szívet. (ez nem olyan "hülyeségből mutatom" szív volt, hanem olyan igazi és amikor mutatta utána elkezdett remegni a lában és kővé dermedtem, annyira hihetetlen volt) ma például megint néztük egymást és egyszer csak rámutatott a farkára. Az a gáz ,hogy az egyik osztálytársam már észrevette ,hogy nyomulok arra a személyre.. és akkor most ő meleg vagy csak szórakozik velem?? 16/F
2014. jan. 20. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak szórakozik veled és a fél osztály rajtad röhög a hátad mögött
2014. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem hinném hogy egy tényleg meleg srác ha fel akar téged szedni, akkor a farkára mutogat... meg szívecskét se hiszem, hogy küldözgetne, amikor bárki megláthatja.. szerintem téged akarnak tesztelni, mert esetleg sejtik, hogy te az vagy... óvatos legyél, mielőtt kigúnyolnának!!
2014. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem volt feltűnő...
2014. jan. 20. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg, csak lehet, hogy egy csapolásra vár.
2014. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tetszenél neki nem ilyen gyerekesen fejezné ki magát, ez csak hülyülésnek tűnik, így a leírtak alapján, de te jobban meg tudod ítélni te látod. Legyél óvatos, mert lehet hogy csak téged akarnak lebuktatni, és ha rájönnek hogy meleg/bisex vagy akkor bántani fognak, nagyon kegyetlenek a gyerekek sajnos :(
2014. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán szórakozhat is.

Egy lány barátnőm írta amikor felvetettem azt a dolgot, hogy lányokkal sose volt itt a neten problémám, azt írta azért van "..mert a legtöbb pasi viccesnek találja a homoszexualitást." úgyhogy vigyáz kedves meleg honfitársam, az ördög sosem alszik.

Ám,

ha nem tudja rólad hogy meleg vagy, akkor szimplán leordíthatnád a fejét hogy ilyen meg olyan bu..i s ha nem neveti el magát hanem elszomorodik s a földet nézi, akkor sanszos hogy bi a gyerek.

20F(meleg)

2014. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!