Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mik a magabiztossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik a magabiztossákg határai? És mik azok a dolgok amik már ezen túlszárnyalva beképzelt, nagyképű embert mutatnak?

Figyelt kérdés
Ha példákat írnátok az menő lenne! :D
2014. jan. 20. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A magabiztosság = helyes önismeret. Ha valaki olyat gondol magáról, amire nem képes, akkor az beképzeltség. Ebből következik, hogy ez szubjektív, mindenkinél más.
2014. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előzőnél a pont. ez mindenkinél máshogy van. van akinél nagyobb dolgok sem számítanak beképzeltségnek, mert van mire verje a nyálát. valaki meg a semmire hiszi, h nagyon tud
2014. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megfigyelni, hogy mások hogy csinálnak bizonyos dolgokat és annak alapján összehasonlítani magunkat.


De találkoztam én már olyannal, aki pl. elvégzett egy kozmetikai tanfolyamot, és már kb. orvosnak képzelte magát, meg olyanról is tudok, aki jobb agyféltekés tanfolyamon megtanult portrét másolni, és kb. Rembrandnak hiszi most magát.


Szóval ezek azok a bizonyos valóságtól már nagyon elrugaszkodott dolgok, amiknél éreznie kellene az embernek, hogy kissé túllőtt a célon saját megítélésében. Ilyenkor csak bízom benne,hogy az élet ad a nagyképűek egy-két helyreigazító pofont :D

2014. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!