Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Z. f. kérdése:

Van itt olyan aki valamilyen gyorsétteremben dolgozik?

Figyelt kérdés
milyen a meló? szeretitek? van rá példa hogy egy vevővel, vagy egy munkatárssal jöttök össze?

2014. jan. 20. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
szerencsere nekem megy a matek :D
2014. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Te vagy a kasszában :)
2014. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Segíthetek?
2014. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pontgyűjtő kártyája van ?
2014. jan. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy haspók férfi ismerősöm egy mekiben dolgozó csajt vett el feleségül :D Halál komoly!
2014. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves #1-nek üzenném: lassan fél éve dolgozom Mekiben, pedig (most biztos nagyon meglepődsz) megy a matek. Emelt szintű ötös érettségit írtam belőle, most pedig matekos szakra járok az egyetemen is.

Ez az a diákmeló, ahol rugalmasan lehet dolgozni órák, tanulás mellett. Nem rajongok érte, de szívesebben csinálom, minthogy telefonon értékesítsek, vagy monoton adminisztrációs munkát végezzek.


Kérdező: nem volt rá példa, foglalt vagyok.

2014. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és mi tetszik a mekiben? mármint az ok, ami miatt inkább ezt csinálod mint mást?
2014. jan. 29. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!