Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pethő Eszter kérdése:

Mit kene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

elore is bocsi hogy nem irok ekezeteket, angol billentyuzet...


Szoval a problemam az, hogy nem reg szembesultem azzal a problemaval hogy identitasbeli problemaim vannak. Lany vagyok, 16 eves gimnazista.

Beleszerettem a legjobb baratnombe, akivel a leheto a legjobb a kapcsolatom, meg is mondtam neki hogy biszex vagyok, persze nem rogton, eloszor orlodtem, szenvedtem miatta, rosszul ereztem magam, kitaszitottnak... O nagyon jol fogadta, azt mondta segiteni fog amiben tud.

O viszont szerelmes egy fiuba, nagyon, igy aztan semmi esely semmire. Azt is mondta hogy benne is van ilyen hajlam az biztos mert hat ez mar be is bizonyult, nem fejtenem ki hogyan.

Tehat a problema az hogy remenytelenul, visszavonhatatlanul, talan meg betegesenis beleszerettem. Feltekenykedek, egyfolytaban besertodok, ebbol mostansag sok konfliktusunk is akad... rajta kivul azert meg nezek masokat is, peldaul az osztalytarsam, megigezett...

Ezekutan nem maradt kerdes bennem hogy mi van, de az is biztos hogy nem leszbikus vagyok, mert meg nyaron osszetorte aegy fiu a szivemet kisse, nagyon osszetortem es meg mindig a hatasa alatt vagyok...

tehat erre szeretnek ertelmes, segito valaszokat kapni. :)


2014. jan. 20. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neked csak mentális problémáid vannak.
2014. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talan amiatt van, mert osszetorte egy fiu a szivedet es csalodtal az osszes ferfiban. Es lehet igy vetited ki az erzeseidet, de lehet el fog mulni.
2014. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dórának hívják a másik csajt?
2014. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!