Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből derül ki, ha a pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből derül ki, ha a pasit zavarja a rajtam lévő felesleg?

Figyelt kérdés
A páromról van szó, ő mindig azt mondja, hogy ha engem zavar, akkor tegyek ellene. Kb. 10 kiló plusz van rajtam, engem nem különösebben zavar, csak az, hogy esetleg őt zavarja :S
2014. jan. 20. 23:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt zavarja-e,így egyenesen!
2014. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem az Ő dolga megmondani és ezt Ő is tudja, ezért mondott amit mondott. Ahogy te érzed!
2014. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Észreveszed azt...Nem ölelget olyan lelkesen, nem bókol spontán, nem teper le nagy hévvel stb.

Mellesleg 10 kg nem a világ vége, ha csak betegség vagy gyógyszer nem akadályoz, kis odafigyeléssel simán ledobhatod.

Igaza van a párodnak amúgy, magad miatt dob le, annak van csak értelme.

2014. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, nem nyilatkozik.

Az a baj, hogy nekem igazából tökmindegy, amíg egészségügyi problémát nem okoz, elvagyok így is. És imádok jókat enni, fogyókúrázni nem szeretek. Szóval csak akkor lenne értelme ezzel szívatni magam, ha neki úgy jobban tetszem. De ez nem derül ki... egyébként amikor összejöttünk se voltam vékonyabb.

2014. jan. 20. 23:57
 5/22 anonim ***** válasza:

Ebből az derült ki, hogy téged jobban zavar! Ha nekem nem tetszik

valami, akkor hangot adok neki!

2014. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy azért "nem nyilatkozik" mert nem akar megbántani?:S
2014. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nos, ha ezt ő is tudja (lusta vagy tenni magadért, szereted a hasad stb.), akkor úgy vélheti, hogy semmi értelme noszogatni téged, mert csak szenvednél, és ha nem bírnád leadni a felesleget, csak veszekednétek.

Hagyd a fenébe, csak vigyázz, hogy ne legyen belőle lassan 20-30 kg...

2014. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az exem azért dobott ki, mert szerinte kövér vagyok. Ez eléggé megtépázta az önbizalmam, és rettegek, hogy emiatt elhagy a párom is. Az nagyon rossz lenne, mert őt nagyon szeretem. De mi van, ha meg akkor nem tetszem neki, ha lefogyok?

Igazából nem értem, miért olyan nehéz dolog megmondani, hogy mi tetszene neki...

2014. jan. 21. 00:01
 9/22 A kérdező kommentje:
Volt már rajtam +30 kg, de az egész más kategória, úgy élni se lehet. 20-at már leadtam, szóval nem mondanám, hogy képtelen vagyok fogyni. De ettől még nem szeretek, meg nem is tudom, mi lenne a jó megoldás.
2014. jan. 21. 00:02
 10/22 anonim ***** válasza:

"nem teper le nagy hévvel"


Hogy teperné le, ha nem birja el szegény?

2014. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!