Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja, hogy filmezzünk nála, akkor miért gondol mindenki arra, hogy valami OLYAT akar a srác?

Figyelt kérdés
Nekem is ezt írta a srác, azért kérdezem... :D és én is egyből erre gondoltam... :D de miért? És mennyi ennek az igazságtartalma?
2014. jan. 21. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Talán, mert 90%-ban az a vége. :)
2014. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én a filmnézés alatt tényleg azt is értem(kivétel mikor a barátnőmmel nézünk valamit, mert annak az a vége, h a filmből nem látunk semmit mert csókolózás a vége)
2014. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én volt barátnőm is hívott filmezni. Az elejére meg a végére emlékszek is! :)
2014. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szóval nem véletlen asszociál mindenki a szexre a "gyere át hozzám filmezni" mondat hallatán... :D
2014. jan. 21. 10:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Filmtől függ...


Ha romantikus, elérzékenyül a leányzó...

Ha horror, akkor akkor lehet nyugtatgatni...


A vígjáték, és a krimi viszonylag veszélytelen.

2014. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5: az egyik barátnőmmel vagy tucatnyiszor álltunk neki, hogy megnézzük a Keresztapa I. részét. Ráadásul az ő kívánságára, de gondolom mindig ráunt, mert az első 30-40 percnél tovább sosem sikerült jutni.

Na mondjuk lehet ha nem ágyban fekve, hanem a nappaliban nézzük akkor a feléig is eljutottunk volna a filmnek mielőtt más aktivitásba kezdtünk volna...

2014. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na jó, én abból indultam ki, hogy a lány filmet nézni megy, és a nappali kanapéján ülnek... :D
2014. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a körülményektől, de általában tényleg nem csak ártatlan filmezést akar. Ha barátok vagytok, az egy külön eset, én is szoktam filmezni a régi barátaimmal minden hátsó szándék nélkül.

Ha most ismerkedtetek meg nemrég, vagy most kerültetek közelebbi kapcsolatba, akkor szinte tuti, hogy nem csak filmet nézni akar. Hiszen azt lehet egyedül is, moziban is, beszélgetni-megismerni egymást nem alkalmas... Elég egyértelmű :D

2014. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nalam csak akkor nem lett mas a vege, amikor kivagtam a hisztit, hogy ne jojjon, talalkozzunk mashol, mert minden filmnezesnek az a vege es en meg nem akarom.

A vegen filmeztunk, es vicces volt, hogy total nem mert hozzam nyulni, nehogy elszurja, az "en uriember vagyok" imaget amit felvett.

A masodik randin mar kozolte, hogy rendes volt, szoval mi a jutalma.

De egyebkent mindig sex lett a vege.

2014. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Most mondaná ezt? "Gyere át és széttömlek". Muszáj valamit kamuzni, kellenek ezek a full felesleges és álszent protokoll szarok. Jók ezek :)
2014. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!