Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves biszex srác vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voyager24 kérdése:

25 éves biszex srác vagyok. A párkapcsolat keresés sikertelen, két oldalon is vagyok online, eredménytelenül. Valós képet töltöttem fel, átlagos vagyok. Az ismerkedés könnyű, ám első levél váltás után minden jel nélkül megszűnik a folytatás. Miért?

Figyelt kérdés
Vajon mit csinálok rosszul? Tudnátok ajánlani komolyabb társkeresőket? Olyan oldal kellene ahol nem a szex lenne rögtön az első, meg nem az van hogy a profil képen ott lóg egy segg, hanem olyan emberek akik komolyan gondolják.

2014. jan. 22. 00:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%
Evente egyszer van felvonulas.. oszd be.
2014. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha gondolod írd meg a szöveget amit elküldesz a lányoknak (fiúknak?) pm-ben, ha abban van a hiba akkor szólok.


Társkeresőt nem tudok ajánlani, mert személyes tapasztalatom nincs.

2014. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok.
2014. jan. 22. 00:10
 4/33 anonim ***** válasza:
16%
Húzd ki az ujjadat, két kézzel könnyebb helyesen gépelni a hírdetéseidet.
2014. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%
mert azzal kezded hogy biszex vagy :DD
2014. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%

pl twoo

bár szerintem ne a neten akarj ismerkedni még ha a való életben nincsen is lehetőséged rá akkor se, szerintem az igazi szerelem az majd betoppan az életedbe nem kell azt keresni

2014. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 fahéjas Alien ***** válasza:
Ez olyan izgalmas, engem érdekel a téma. Nincs kedved privizni?
2014. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

Párkereséskor sose jelezd kifejezetten, hogy biszex vagy. Csak amennyiben feltétlenül szükséges.


Emellett a magyar párkeresőktől ne várj semmit. Még a Tinder/Grindr, ami elég érdekes dolgokat tud nyújtani addig, míg elterjedté nem válik és tele nem lesz fake emberekkel.

2014. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Szia Kodein! Amiket Te írsz azok applikációk.
2014. jan. 22. 00:37
 10/33 anonim ***** válasza:
23%

Mivel mindkét oldalon hírdetsz, ezért nem értem, hogy a hölgyeket miért csak interneten keresheted?

25 évesen ez vérciki.

Az én verzióm ha megbocsájtasz:

Te meleg vagy és egyszer volt egy csajod még pubertás korodban.....na erről ennyit, hogy biszex vagy :)

2014. jan. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!