Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz egy srác folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz egy srác folyton tátott szájjal?

Figyelt kérdés

Volt, hogy beszélt, és mikor meglátott elállt a szava, és nyutva maradt a szája

lány vagyok:D


2014. jan. 22. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert bejössz neki, vagy olyan ronda vagy, hogy csak na.
2014. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Autista.
2014. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt mondta szép vagyok, úgyhogy ez kilőve:D és már mások is mondták:)
2014. jan. 22. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor bejössz neki. Nincs ezen mit firtatni.
2014. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és be se zárja a száját vagy mi?:D
2014. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek izmok a szájában, beszédnél is csak a lendület viszi az állkapcsát...na vajon miért néz? :D Bejössz neki és pá.


Ja még egy jó tanács( és ezt minden lánynak szánom, akit érint), azért, mert az mondják, hogy szép vagy, ne szállj el magadtól, mert sok fiú/férfi számára ez baromira taszító tulajdonság. Mert ugye lehet valaki szép, ha belül nem az...ez nem fog eleinte sokat jelenteni, de hosszabb kapcsolatnál szétkapja a párokat.

2014. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és nem kezd el kifolyni a nyála?
2014. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de...folyik a nyála:DD

köszönöm mindenkinek, örülök, hogy vicces, hasznos és kulturált válaszokat adtatok, mindenkit felpontoztam:)

ha lehet senkit ne pontozzatok le, mert mindegyik válasz fontos volt:)


valamelyik válaszadó írta a nagyképűséget a szépség miatt.- én nem tartom magam szépnek, és nem érzem magam nagyképűnek:) próbálok esélyt adni a "rondább" fiúknak is, és kedves vagyok mindenkivel (visszajelzések alapján:D)

2014. jan. 22. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!