Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszhetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja lett ez a férfi nem közvetlen főnököm.

Számomra nagyon szimpatikus a hozzáállása a dolgokhoz, meg normális velem/velünk.

Még múlthéten megjelöltem őt a facebook-on, aztán visszaigazolt, én pedigírtam, megköszöntem a visszaigazolást, ő pedig visszaírt, hogy így legalább megnézi a képeimet, és lájkolt is egy olyan képemet, amelyiken egy mélyen dekoltált felső volt rajtam.

Azóta mimdig mosolyogva köszön, időnként szemezünk, összenézünk.

Csak sajnos nős, gyereke van.

Szerintetek tetszhetek neki?



2014. jan. 22. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Főnököd. Családos. Nem mindegy h tetszel-e neki.


Amúgy ha tetszik nekünk egy nő, mert esztétikus, az nem azt jelenti h bármit is akarunk tőle. Pláne nem a családunkat elhagyni érte.

2014. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
érik a ribizli!
2014. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Linkeld ide azt a mélyen dekoltált képet és megmondom!
2014. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Chuck Norris bekeményít:)
2014. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érik bizony! :D

Nem az a szándékom, hogy elvegyem őt a családjától, hanem hogy egy kicsit jól érezzem magam, jól érezzük egymást. :P

2014. jan. 22. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 figyu: főnök vagyok, férfi és van családom ... dugunk?

(a ribizlis voltam :))

2014. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!