Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsiságból kérdezem, mert manapság egyre több olyan kérdés van itt, ahol az egyik nem szidja a másikat, hogy milyen felszínesek. Nem értem, hogy miért nem tudják páran felfogni, hogy kémia nélkül nem fog működni egy kapcsolat. Persze azt értem, hogyha valakit kikosaraztak, akkor megsértettnek érzi magát, és automatikusan támadnak (tisztelet a kivételnek) de miért kell rögtön mindenkit nem alapján beskatulyázni?
2014. jan. 22. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján szoktak ilyeneket írni,köztük én is.Mivel egyre több embernek ilyenek,akkor talán el kellene azon is gondolkozni,hogy ez így nem jó. :)
2014. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy saját tapasztalat alapján írják, csupán csak azt nem értem, hogyha x ember kikosarazza őket, akkor miért kell az összes olyan neműre ráhúzni, hogy felszínes?

Mert szerintem ez elég butaság, hogy páran elvárják a másik nemtől, hogy a külsőtől teljesen függetlenül kezdjenek velük párkapcsolatot. Persze ha azt mondja a másik, hogy nem tetszik neki, akkor rögtön felszínes(természetesen manapság tényleg sokan felszínesek, de a felszínesség, és az ilyen vonzódás szintű ízlés szerintem teljesen két különálló dolog.)

2014. jan. 22. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Figyelj ha hosszú éveken keresztül semmi nem sikerül,és még nem volt kapcsolatod velük,akkor azért gondolhatod milyen érzések keringenek az adott személyben.Ez olyan érzés,mintha senkinek nem kellenél és amikor már idősödik az ember,másoknak meg hipp-hopp összejön minden gond nélkül,ilyenkor azért felmerülnek érdekes dolgok. :) Megjegyzem én is ebben a cipőben járok,ezért tudom miről beszélek pontosan.Pedig semmi gond nincsen velem,külsőre meg főleg nem.Belsőre is sokkal értelmesebb,normálisabb vagyok mint az átlag. :)
2014. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem, hogy ebben a cipőben jársz te is, az írásod árulkodott róla.

De akkor is butaság, hogy mindenkit elkönyvelnek rossznak, szimplán nem alapján, mert rossz élménye volt másik "egyedekkel." Ebben beláthatod, hogy igazam van.

Szerintem részben már emiatt a hozzáállás miatt nem sikerül társat találni egy részének.

2014. jan. 22. 17:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit könyvelnek el rossznak,ezt még én sem állítottam soha.Vannak kivételek,és ezt mindig is megemlítettem mikor írtam hasonlót.Csak ők annyira kevesen vannak és elenyészőek a többihez képest,ráadásul nekik szinte mindig van párjuk pontosan ezért.Mert ők tudnak normálisan választani is.

Ez itt a valódi probléma,mert 90%-uk felszínes teljesen.

Szerinted ha adtak volna esélyt egyáltalán arra,hogy megismerjenek és utána mondják azt,hogy bocsi nem illünk össze akkor ilyeneket tapasztalnánk és így állnánk hozzá?

De amíg egy se ad esélyt semmire,addig mi mást állíthatnánk mondd már el nekem. :)

2014. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj de olyan nincs hogy az nem talál társat akivel testleg lelkileg minden rendben van. ez biztos valami tuti van valószinüleg lelki dolog, önbizalom hiány vagy túl magas a mérce vagy bármi ilyen, de valami tuti van. Ha nem igy lenne akor hogy találnának párt a nem vonzó külsejű avgy fogyatéákkal kűzdö emberek is? Ha tezstel érte és adsz neki esélyt akkor nincs olyna hogy egy nö sme ll veled szóba föleg ha rendben vagy testileg leileg. persze nme tetszehet az meber mindnekinek mindnekinek van több gáz elsö randija amiböl ne elsz ujabb, de jön olyan akivel lesz kapcsolat.
2014. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én most nem azokra gondoltam, akik találnak maguknak párt.

Én most arról a rétegről beszélek, akik nem találnak maguknak társat, és akik pár rossz élmény miatt konkrétan egy egész nemet elítélnek. (Igen, itt is van, aki megjegyzi, hogy tisztelet a kivételnek, DE az is nagyon ritka)

És az ilyen emberek mindig azzal érvelnek, hogy a másik nem azt mondja, hogy a belső a fontos. Ugyanakkor jó sokan félreértelmezik ezt a mondatot, mert ennek köze sincs ahhoz, hogy a külső ne lenne fontos, mert igenis fontos, mert akihez nem vonzódok, azzal nem jövök össze, mert abból csak rossz dolog fog kisülni.

Bár gondolom tisztában vagy vele, de azért leírom, hogy a "a belső a fontos" dolgot úgy kell érteni, hogyha veszünk két szép lányt, vagy két helyes férfit, legyenek külsőre ugyan olyan szintűek, egy normális ember azt fogja választani, amelyiknek a személyisége jobban megfogja. Erre tudnám visszavezetni azt, hogy a belső a fontos, mert az a döntő.


És nem értem, hogy egyesek miért várják el a másiktól, hogy az adjon esélyt úgy, hogy a másik illetőhöz nem vonzódik? Két lehetséges elsülése van a dolognak:

1. A rögtön elutasítás, ez a fair, jobb verzió, de erre a nő/férfi le lesz szidva, hogy felszínes. Pedig nem. Ez most olyan, hogy azt mondhatnánk a disznóra, hogy felszínes, amiért nem vonzódik a kecskéhez. Még ha ez durva példa is, de így van.

2. Hogy ad esélyt a másik, de nem tud vonzódni a másikhoz, akkor meg egy szemét állat lesz, mert csak hitegetett.


Azok, akik így beskatulyáznak rakat embert, pár rossz élmény miatt, szerintem csak kibúvót keresnek, és valami lelki gondjuk van, amit nem vesznek, nem akarnak észre venni, és csak a másikat hibáztatják.

De mire jó ez? Miért kell rögtön xy ember felett ítélkezni azért, mert MÁSOKKAL úgy jártál, ahogy?

2014. jan. 22. 18:23
 8/11 A kérdező kommentje:

6.!

Ezt nekem írtad?: )

2014. jan. 22. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Értsd meg Kérdező,újra leírom a lényeget.Itt nem azzal van a baj,hogy ha valakit normálisan elutasítanak és na most éppen nem volt szerencséje,vagy nem jött be valakinek.

Hanem arról,amikor sok éven keresztül semmi nem jön össze,egy sem akar semmit és egyből elutasít.Nincs egyáltalán sikerélménye,és egy se mondja azt neki,hogy na jól nézel ki,ebből még lehet is valami.Egy darabbal sem tud még elmenni randizni sem,mert nem adnak esélyt neki még ennyire sem.

2014. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem neked irtam kérdezö hanme aki válaszolt a kérdésedre srácnak aki rendben van minden szinten mégsem jött össze még neki egy csaj sem.
2014. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!