Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleve szakitottam az exemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleve szakitottam az exemel nagyon csunya vege lett, azota mar van uj parkapcsim minden rendben van koztunk de tegnap ejjel az exemmel almodtam megpedig azt hogy lefekudtem vele. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 08:59
 1/6 anonim válasza:
85%
semmit csak szerintem gondoltál rá és ez okozhatta ezt ne gondolj rá!!
2009. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
"párkapcsi" .... komoly :D
2009. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Azt jelenti, hogy TANULJ MEG MAGYARUL ÍRNI.
2009. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent. hidd el.
2009. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kosz szepen a valaszokat nagyon hasznosnak bizonyultak egy valamit biztos megtanultam beloluk azt,hogy soha tobbet nem teszek fel itt kerdest,mert nem hasznal semmit.Szoval szivbol koszonom.
2009. dec. 5. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes...
2012. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!