Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit regyek? Teljesen berúgtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit regyek? Teljesen berúgtam egy bulin és az a fiú vitt el hozzájuk, akinek szerintem már rég bejövök és én meg ilyeneket mondtam neki. (folyt. )

Figyelt kérdés

- Tudom, hogy meg akarsz dugni, gyere...

- Keféljünk, ne keféljünk, rajtad áll...

- Tiéd a puncim...

- Ne legyél szégyenlős, tudom, hogy meg akarsz...

(ennyire emlékszem kb, de még ki tudja, mit mondtam még...)

Aztán megcsókoltam, alig bírt visszautasítani, aztán annyit mondott, hogy "ha józan lennél... de részeg vagy, sajnos..."

Aztán elaludtunk, hozzám sem nyúlt, most meg elég furcsa velem, vagyis ugyanolyan kedves, de valahogy más és egyikőnk sem akarja felhozni a témát, nem is beszéltünk azóta róla... Ez a fiú amúgy nekem is tetszik.. :S


2009. dec. 4. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Fake.

Nő ilyet nemmond :D :D

2009. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sajnos de... :S


És rettenetesen szégyenlem magam, mert amúgy én nem ilyen vagyok. Alig ittam, ez is azért volt, mert soha nem piálok és már egy kevés is megártott... Most is péntek van, de nem mentem sehová, mert nem akarok találkozni a fiúval, meg nem akarom, hogy megint igyak... :S

2009. dec. 4. 23:45
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Máskor ne rúgjál be ennyire bmeg.
2009. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez is kamu rovat. :D
2009. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha tetszettél neki akkor is most már vége. Az a lány aki ilyen könnyen adja magát egy k*rva. Nem tom, hogy a srác hogy van vele, de én nem állok össze k*rvákkal.
2009. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
jól lejárattad magad aranyom :)
2009. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

23.47.


Én is ettől félek... :(

Amúgy nem mondta el senkinek, csak páran hallottak egy-két dolgot, de azokat letagadtam.. De én nem vagyok ribanc, ő is tudja..

2009. dec. 4. 23:51
 8/16 A kérdező kommentje:
Légyszi ne bántsatok, mert már így is végem van.. Szerintetek mit mondhatnék neki? Annyira rosszul vagyok..
2009. dec. 4. 23:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a második, aki irta h Fake.

Ha nem Fake akkor bizony részvétem. Ha tudja, hogy nem vagy ribanc, nem lesz semmi baj :)

A srác korrekten járt el, részegen azt mondtad amik a vágyaid - nem tett magáévá, nagyon helyes a fiútol. Probálj közeledni felé, köszönd meg a vigyázását, stb.

2009. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
menj rá, nincs vesztenivalód.
2009. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!