Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez neki? illetve még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez neki? illetve még pár kérdés :D

Figyelt kérdés

Van egy "ismerősöm" akitől akarnék valamit, ezt tudja is, csak egy dolog miatt(ami szerintem hülyeség, bár nem alaptalan) nem akar tőlem semmit. Viszont tudom hogy vágyik egy kapcsolatra és szerintem én alkalmas lennék rá, de ha nem is én akkor más. Nem ez a lényeg, ha nem az h minden hétvégén más pasival smárol, és elég gáz arcokkal. Pedig igazán jó csaj, nagyon okos és vicces, de ez most komolyan miért jó neki? Nagyon látszik rajta h boldogtalan és szeretett hiánya van, nem hiszem el h azt hiszi h attól jobb lesz neki. Kérdeztem is tőle h miért csinálja ezt, "mert olyan jó pasik". Velem is kavart egyébként, de elküldtem/összevesztünk illetve csak leakartam fektetni csak nem volt szívem mert aranyos volt. Később viszont rájöttem h értékes csaj és kell. Talán kicsit bele is szerettem és nagyon rossz érzés más pasikkal látni, de ugye tőlem meg nem akar semmit és mivel nem igazán jól kezelem le a helyzetet nem is akar már szerintem. Félek hogy megint visszaesek és elkezdek drogozni meg idegen csajokkal kefélni. Pedig rohadtul nem arra vágyok, hanem végre egy normális kapcsolatra hogy szeressek valakit aki viszont szeret. Bocs hogy kicsit zavaros lett, kigyűjtöm a lényeget h egyszerűbb legyen válaszolni. :D Szóval:

-Miért jó valakinek idegen pasikkal csókolózni? (nálam valamiért sokkal intimebb a csók mint a szex, szóval nehéz megértenem)

-Mit csináljak hogy összejöjjek vele?(nem volt még barátnőm csak alkalmi kapcsolatom szóval elég béna vagyok) Igazából nem bírom az ilyen "szűzqrvákat" de ő tényleg nagyon jó csaj. Ma megpróbálom elhívni randizni, ha nemet mond akkor szerintem elmondom neki az igazságot(úgy tudja h rendes jó kis fiú vagyok és szűz:D lehet talán ettől fél) vagy vmi más ötlet?

-Ha így is negatív a válasz akkor hogy felejtsem el? ugye a legjobb felejtés ha mással lennék, de ugye azt nem szeretném... Köszi a válaszokat.


2009. dec. 5. 12:57
 1/4 A kérdező kommentje:
19/f, bár szerintem nem számít.
2009. dec. 5. 12:59
 2/4 A kérdező kommentje:
A végén össze van szedve a dolog, ha vki lusta olvasni! Csak megőrülök h nem tudom kivel megbeszélni, barátaimmal nem merem mert nem tudnak a drogozásomról illetve sok mindenről, ami jobb ha így marad.
2009. dec. 5. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos...

Vannak ilyen típusú emberek /kicsapongó élet/. Én is ilyen vagyok, csak fiúba, élj a mának az életfelfogásom, ebből következik, hogy minden buliban mással vagyok /heti 2-3/ Régebben éretlennek tartottam magam egy komoly kapcsolatba, jó volt, hogy nem volt megkötve a kezem. Most már azért lassan sikerül megállapodnom, de nehéz volt, hogy így ismertek meg.

Valószínűleg neki is ez lehet a gondja, feltétlenül beszélj vele. Ha bátortalan vagy, akkor közösségi portálok, msn. Egy spontán találkozó is bejöhet ... teszem azt suli után együtt mentek haza, és megemlíted, hogy egyszer jó lenne folytatni ezt a sétát.

Hajrá.

2009. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de már mind1. Buktam a csajt, este meg megyek qrvázni. Ilyen az élet.
2009. dec. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!