Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy új osztálytársam tetszik nekem és szerintem én is neki. Tudom ha többet lennék vele bele is szeretnék.

De még sosem volt komoly kapcsolatom, még nem feküdtem le senkivel...

Néhány napja az eggyik órán szabad foglalkozás volt, és arra kért menjek ki vele a mosdóba ( eggyértelmű jelét adta arra, hogy mit szeretne ). Nem tudja, hogy szűz vagyok. Neki már 5 éve van egy kapcsolata szeretnék vele járni de nem akarom, hogy miattam eldobjon egy 5 éves kapcsolatot amikor én nekem a legszosszabb 2 hónapos volt...


2009. dec. 5. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Te nagyon rendes vagy! Bár ő meg nem lehet a hűség mintaképe, ha csak így veled kavar, miközben van valakije. Vagy netán lehet hogy nem is szeretik egymást?

Szerintem egy visszafogottabb egyénnel jobban járnál, de Te tudod. :) Mindenesetre ha vele folytatod, mondd el neki, hogy számodra ez túl gyors tempó.

2009. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na énis teljesen így vagyok...csak nekem annyival más ez az egész,hogy akivel 2 és fél hónapot jártam aztán szakítottunk,aminek már 6 hónapja,de én még mindig szeretem és ő most úgy tesz mintha ki akarna békülni,de ennek nem nagy a valószínüsége,mert én biztos jelét láttam annak,hogy csak lefektetni akar...



valamikor te is elkell kezd a komoly kapcsolatot....de nem éppen egy olyan sraccal akinek már 5 éve barátnője van...biztos van más fiú aki neked tetszik,szerintem hagyd ezt és keress mást,merte bből sok jó nem sülhet ki...

2009. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

fiú vagyok és ő a lány

Sajnos érzékeny típus vagyok. Nem akarnám az első héten egyből vele, 2-3 hónap amíg jobban megismerem. De ezt nem tudom, hogyan közőljem vele?!

2009. dec. 5. 13:59
 4/6 A kérdező kommentje:
éS PERSZE KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI VÁLASZOKAT!
2009. dec. 5. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne közöld vele, csapj a lovak közé! Mindent a maga idejében. Nem hinném, hogy az a lánytípus lenne, aki a tutyi fiúkat kedveli.
2009. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele telefonon, de úgy tünt mintha nem akarna beszélni velem.

Mit csináljak?

2009. dec. 6. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!