Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki szereti tartoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki szereti tartogatni a pisit és esetleg ez még izgalomba is hozza?

Figyelt kérdés

Néha és szoktam olyan játszani, hogy nem megyek el wc-re mikor már nagyon kell pisilnem. Néha már szó szerint táncikálni szoktam az ingertől. De ez nekem nem kellemetlen, hanem direkt élvezem.

Más is van ezzel így?


2009. dec. 5. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de ha netán elélvezés után kell pisálnom, az legalább olyan jó.
2009. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted mire való a pisilési inger?!Hogy elmenj pisilni!!!

Én csak muszájból tartogatom, de ha Te ezt élvezed, akkor beteg vagy...Remélem egyszer bepisilsz, majd mások előtt és akkor majd jól beégsz és utána a legkisebb ingerre fogsz rohanni a budira...

2009. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne piszkáljátok már, pláne ne átkozzátok,hogy hátha bepisil. Gondolom ezt csak otthon szokta. Kérdező: én is szoktam ilyet..és én is élvezem,sőt, sokkal hamarabb felizgulok, és ha esetleg úgy kerül sor aktusra,vagy bármilyen szexuális kapcsolatra a barátommal, fele annyi idő alatt elmegyek, mintha nem kellene pisilnem. Szóval én is így vagyok ezzel. És nem vagyunk betegek. Kinek a pap, kinek a paplan ;D

21/L

2009. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lóóvee utolsó válaszoló :) 20/f
2009. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3. válaszoló IMÁDLAK ;)
2009. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Uhh hát én is csak muszájból szoktam visszatartani és közben a falat kaparom olyan rossz.

Mellesleg ez rohadtul nem tesz jót a hólyagodnak ... De hajrá. Csak egyszer nehogy ne érj ki időben a wcre ...:)

2009. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Ne úgy értsétek,hogy állandóan ezt csinálom! Eü-s vagyok, tudom,hogy nem tesz jót a hólyagomnak, mellesleg a pangó vizelet is okozhat problémát. Ezt alkalmi dolognak kell felfogni, ha itthon vagyok mondjuk hétvégén, és olyan kedvem van, akkor előfordul. Meg ha este rámjön a dolog, és szexelek a párommal, előtte nem megyek ki pisilni. Ennyi az egész. Nem mindennapos dolog, mivel nem akarok 40 évesen inkontinens lenni. Szerintem a kérdező is így van vele.
2009. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem a kérdező úgy van vele, hogy ha kell, ha nem tartogatja, mert ez a perverzitása...Erre gerjed!

És ez már beteges...

2009. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én néha lusta vagyok kimenni és akkor bizony feláll XD
2009. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

psssss pssssssss psssssss PSSSSSSSSSS PSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSS!!!

Képzelj el egy nagy nagy nagy VÍZESÉST ahogy csurog psssssss ssssss pssssssssss PSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!