Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit esznek rajtam a srácok? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek rajtam a srácok? :S

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Nem vagyok egy kimondott bányarém, de a széptől azért messze állok.

Nem arányos az arcom és az alakom se, jócskán van rajtam túlsúly is [167 cm / 74 kg].

Mégis az igazán szép osztálytársaimhoz képest is nekem jóval több "udvarlóm" van.

Nem értem, miért. Nem tartom magam olyan nagy intelligens valaminek sem - bár az tény, hogy többen mondták, hogy érettebb vagyok a koromnál agyban.

Jelenleg is odáig meg vissza van értem vagy 3 fiú, az egyik 15 éves, a másik 17, a harmadik 18.

Egyáltalán nem akarok dicsekedni, ha valakinek ez jönne le, de én ezt tényleg nem értem.

Az embernek az első benyomás számít általában, az pedig rólam külső alapján... hááát... maradjunk annyiban, hogy nem lehet valami jó. Mégis leállnak velem beszélgetni, és a végére oda lyukadunk ki, hogy mind többet akar. Sok barátnak hitt személyt vesztettem már így el, és ez annyira rossz :(

Főleg a fiúktól kérdezem: mi fog meg benneteket elsőre egy csúnyácska csajban, hogy a továbbiakban is meg akarjátok ismerni?


2009. dec. 5. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szem, kisugárzás, személyiség, stílus, valami egyedi, állandó mosoly... sok minden van, változó.
2009. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Az ha látszik rajta, h kis melóval megdönthető.. 18/F
2009. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
LOL
2009. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
na figy a miss world 2009-es szépségkirálynő is talál magán hibát mert tökéletes ember nincs...attól hogy te nem tartod magad szépnek lehet hogy sok fiú férfi szemében te vagy az istennő...örülj neki
2009. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Ez a 18:28-as mekkora egy kretén...

Amúgy a kérdésre válaszolva...Lehet, hogy van egy lány aki gyönyörűszép ...de aztán valójában egy r*ban*,vagy egy nagyon bunkó,flegma emberke...És lehet,hogy van egy kevésbé szép lány aki viszont jófej, mosolygós, stb.

2009. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerűen baromi jó a kisugárzásod. Ennek örülni kéne. A kedvem is a topon van ha velük vagyok.
2009. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kis túlsúllyal is lehet szép valaki. A kinézet is csak egy változó az egyenletben. Valami igencsak nagy + lehet benned, ha ennyire hajtanak rád. Ne is próbáld meg megfejteni, egyszerűen csak élvezd a lehetőséget. Egy csúnyácska csajban megfoghat egy olyan dolog is ami pl. ritkaság más lányoknál. Mindenkinek más tetszik az ilyen emberekben.
2009. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi első benyomás tényleg nem jó : D
2009. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fénykép?

Anélkül nehéz bármit mondani.

2009. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ebből is látszik,hogy az élet milyen igazságtalan...
2009. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!