Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobb/jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb/jó legyen a kisugárzásom?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

A kisugárzás adottság ez benne a lényeg...:/

azon nem lehet változtatni.

2009. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem téved az első hozzászóló. Igenis lehet rajta változtatni. Nem tudom fiú vagy, vagy lány. De ha csak állsz a mozgó lépcsőn vagy bárhol és eszedbe jut hogy megint épp búslakodsz a gondolataidban. Akkor rögtön jusson eszedbe hogy igenis jól nézel ki, húzd ki magad, fel a fej és máris változott a kisugárzás még ha csak néhány percre is. De kezdetnek nem rossz. Amúgy a legjobb trükk, és hülyén hangzik de bejön, minden reggel mielőtt elindulsz a dolgodra állj a tükör elé és mosolyogj magadra fél percig. Nevetségesnek tűnhet, de ha ezt megteszed máris irányt adsz a napodnak és hidd el jobb kedvű leszel egész nap. Sok sikert!
2009. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lány vagyok :)

Köszi szépen, remélem segít.

2009. dec. 5. 18:58
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Ezt azért egy kicsit cáfolnám!:)

Én is megtudtam változtatni a kisugárzásom,a lényeg az,h első sorban hordj világosabb ruhákat,ha van pl. felveszel egy fekete ruhát,akkor vegyél fel hozzá valami vöröset is,az passzol egymáshoz és mégis világosabb.Aztán ha beszélgetsz valakivel,vagy csak egy közösségben vagy,akkor mosolyogj belülről.Nem kell,h kívülről is mosolyogj,csak gondolj jó dolgokra és belülről érezni fogod,h boldogabb vagy.Ezt mások is észreveszik majd és máris jobb lessz a kisugárzásod,sokkal életvidámabbnak fogsz tűnni,ha ez lenne a célod.

2009. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
fő az önbizalom!
2009. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bamboochatheone ***** válasza:
24%
Szedj dúsított urán tablettát.:)
2009. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzás igen is változtatható, csak tőled függ hogy mien, légy határozott és biztos a dolgaidban és légy tisztában magaddal, döntsd el magadban hogy képes vagy "mindenre" :) és mosolyogj többet! nagyon kellemes élmény mikor beszélgetsz valakivel és közben rámosolyogsz, nagyon meggyőző és mindneki pozitívumként fogja fel!!!
2009. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
87%
Jól mondják a többiek, de ha még tudni szeretnéd, hogy hogyan lehet jó kisugárzást teremteni, akkor csak gondolj arra, hogy Te másokban mit gondolsz pozitívnak, és vonzónak. (Pl.: mosolygás, kedvesség stb.) Remélem segítettem valamennyire! Üdv.
2010. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
74%
Annyira viccesek tudnak lenni ezek az urános hozzászólások...
2011. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
ÉN is az uránt javaslom, de ha az nincs, akkor marad a mosolygás... amíg kisebb voltam, (14-15éves) és nem ért az első szerelmi csalódás, azt hittem hogy a világ szép és jó ezért mindig mosolyogtam jókedvű voltam, és vonzottam magamhoz a nőket! Aztán bekövetkezett az első mélypont és azóta teljesen más minden. Jó is, mert felnőttem és rájöttem hogy az élet nem habos torta, de rossz is, mert valóban a kisugárzásom elhagytam.. Tehát ahogy el tudod hagyni, úgy meg is (vagy vissza is) tudod szerezni :) sok sikert
2012. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!