Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek vonzó az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek vonzó az a pasi, aki elmondja, hogy már 250-nel is ment a BMW-jével, és mutat róla képet is?

Figyelt kérdés

Dicsekszik vele, hogy mennyivel ment, és még bírt volna gyorsítani, ha akart volna, megmutatja a képet is a telefonján a km óráról.

Nektek vonzó lenne, hogy hűha, "bárcsak én is mellette ülhetnék"?

fiatal huszonéves srácról van szó.

Kort is írjatok légyszi



2014. jan. 31. 12:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
amelyik lánynak ez vonzó, az pont annyit ér, amennyit te ...segítek.. semmennyit!
2014. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is utaltam az olyan pasikat, akik a Bmwjukkel dicsekednek! Szamomra szanalmas, ha egy pasi ezt csinalja!

Amugy elso! Sajnos rengeteg olyan valaszado van, mint te, epp ezert szeretnem kerdezni, hogy ti honnan a jo egbol vagytok olyan okosak, hogy egy kerdes alapjan eldontitek, hogy ki mennyit er? Szanalmas!

21L

2014. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Bmw-vel bárki megy annyival,hozd össze ezt egy Trabival...az tuti vonzó lesz.
2014. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Utolag okosnak lenni olyan, mint elore hulyenek lenni :)
2014. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
nekem peugeotom van hitelmentesen és 220at az is megy.... akkor legyen akkora arcod, amikor megérkezik a csekk...
2014. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Bar ebben az esetben lehet, hogy megis igazad van 1-es!!
2014. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
kedves 3as... abból gondolom, aki ezzel próbál imponálni egy lánynak arról elég sok mindent elárul! nem hinném, hogy az üresfejű szőke libákon kívül ez bármilyen más nőnek bejönne az ilyen ostoba közeledés!
2014. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
évek óta bmw-m van, egészen pontosan 7 éve. A jelenlegi a harmadik, most lesz 3 éves. Sok dolgot csináltam már, de soha nem jutott eszembe, hogy miközben tolom a gázt, a kilométerórát fényképezzem.... szerintem meglehetősen nyomorult dolog, ha valaki azt hiszi, hogy ettől nagyobbá válik... szánalmas....
2014. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
En is BMV-vel jarok (busz, metro, villamos) ... de csak docogunk mindig :)
2014. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ez szánalmas....
2014. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!