Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívesen levelezgetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszúhajú kérdése:

Szívesen levelezgetnék olyan valakivel, aki leszbikusként családos, heteroszexuális nővel össze tudott jönni komoly szerelmi kapcsolatba. Sorstársak?

Figyelt kérdés
Ebben a helyzetben vagyok. És olyanok véleményére tanácsára számítok, akik igazi kapcsolatot alakítottak ki egy ilyen helyzetben, nemcsak szexet. Privit is várok... Szkeptikusok véleményére most nem adok, bocsi, csak valódi tapasztalatokra.

2014. febr. 1. 02:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
48%
Heteroszexuális nővel te soha nem jössz össze, max biszexxel, legyen az családos vagy sem. Amúgy meg elég szánalmasnak tartottam ezt a dolgot mindig is, hogy ha valaki családot vállal, az miért kacsintgat kifelé...
2014. febr. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de tapasztalatokat kértem.

Amíg nem szeretett még nőt, addig hetero.

2014. febr. 1. 02:59
 3/43 anonim ***** válasza:
70%
Aha... tévedésben vagy a fogalmakkal.
2014. febr. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
nem. ő hetero, az is volt. Most kezd rezegni a léc, most derül ki, folyamatosan, számára is, hogy talán mégsem az.
2014. febr. 1. 03:03
 5/43 anonim ***** válasza:
82%
Aki hetero, az mindig is hetero volt és az is marad. Aki biszexuális/leszbikus az úgyszint. Lényegtelen, hogy ez benne el volt nyomva eddig.
2014. febr. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
nem lényegtelen, mert akkor úgy tettem volna fel a kérdést, hogy egy leszbikus nővel akarok összejönni. Mondjuk képzeld el magad, hogy hetero vagy évtizedekig. Meg sem fordul a fejedben, hogy hoppá, nem is vagyok az. Aztán jön egy coming out - és betojsz, hogy mi van velem? Akkor még nem fogod magadra azt mondani, hogy na én leszbi voltam mindig is, vagy biszex, hanem meginogsz, és hirtelen semmit nem értesz.
2014. febr. 1. 03:08
 7/43 anonim ***** válasza:
48%
Tök mindegy mit mondasz rá vagy ő mit mond magára. Ettől még a tények tények. Leszbikus pedig nem lehet, ha eddig ilyen jól elvolt egy férfivel.
2014. febr. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
már hogyne lehetne. nemrég néztem egy dokumentum filmet olyan nőkről, akik évtizedekig éltek házasságban, és a menopauza után, hirtelen egy nőbe szerettek bele. Azt mondták, "én mindig heteroszexuálisnak tartottam magam. Most nem tudom akkor mi vagyok. Erről az állapotról beszélek, mert ilyen szituba vagyok.
2014. febr. 1. 03:27
 9/43 anonim ***** válasza:
46%

Én értem te miről beszélsz, de láthatóan nem fogod fel, amit írok. Értem, hogy nem tudod mi van veled, de ez nagyon nem azt jelenti, hogy a szexuális orientációd hirtelen meg-megváltozgat.


Azt is tudom, hogy sok ilyen nő (és férfi) van, aki nem hetero, de beleerőlteti magát egy kapcsolatba. Abból, amit leírtál nem volt egyértelmű, hogy élvezted-e ezt a kapcsolatot vagy sem.


Na mindegy is, mert fáradt vagyok, elmentem aludni...

2014. febr. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Felfogom amit mondtál, csak mindketten máshogy nevezzük a gyereket. Más fogalmakat használunk, ugyanarra az állapotra. Ez most tök mindegy, maga a szitu érdekel.

Szóval akkor olyan leszbikus nőkkel leveleznék, akik olyan családos nőkkel jöttek össze komoly kapcsolatra, akik addig a kapcsolatig csak férfiakat szerettek.

2014. febr. 1. 03:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!