Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az akarom kérdezni:a húgom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viculi kérdése:

Az akarom kérdezni:a húgom most 12 éves és már nem szűz nem tudom mit tegyek mert a családból csak én tudom, és nem engedte hogy elmondjam anyukánknak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha a fiú még nincs 18 éves, de a húgod már betöltötte a 12-öt, semmit nem tudsz tenni.
2014. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

keresd meg aki megrontotta

Tudod, sötét utcán tanúk nélkül, esetleg egy-két izmos haverral...

2014. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem akarja hogy elmondd nekik, hát ne tedd. Lehet emiatt ki is tagadnák, megvernék, nem tudom mire képesek az apukák, ha ilyen fiatalon történik meg a lányukkal. De nem jó pont náluk, ez biztos.

Inkább kérded meg tőle, miért csinálta, világosítsd fel a veszélyeiről, légy vele megértő. Ha nem önakaratából tette, akkor támogatom a #2. válaszolót, kicsit elrendezhetitek a srácot.

2014. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg tőle velem is lefekszik e......
2014. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem anyukádnak, hanem a rendőröknek kell elmondani.

Nem véletlenül számít ebben a korban nemi erőszaknak, azt se tudja, mibe egyezett bele.

12 éves gyerekkel szexelni bűncselekmény, ha beleegyezett, ha nem.


A szüleiteknek pedig erről tudni kell. Egyszerűen azért, mert igen komoly gond van valahol, ha ennyi idősen már a szexen jár az esze, és le is fekszik valakivel. Itt bizony lépni kell a szülőnek, mert komoly nevelési gond van!!


Mindenképpen vedd rá a húgod, hogy színt valljon, ha nem akarja, akkor ő is tisztában van vele, hogy jó nagy baromságot csinált.

Ha záros határidőn belül nem történik meg, akkor mondd el te.

Égig érő balhé lesz, de később lehet, hogy hálás lesz érte.

2014. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 nem feltétlen bűncselekmény, csak ha a fiú 18 felett van. Szóval a rendőrökkel így nem ér el semmit.
2014. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnos tavaly július elsejétől úgy van, hogy ha a fiatalabb fél betöltötte a 12-öt, de az idősebb fél nem múlt el 18, és kölcsönös beleegyezéssel történt a dolog, akkor nem büntetendő.
2014. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nem szólsz senkinek biztos nagy qrva lesz belőle(sajnálom, de ez az igazság, lattam már ilyet), ha szólsz a szüleidnek, akkor már csak tőle függ. Ha halgat rájuk, akkor gond megoldva(vagyis csak részben), ha ellenáll akkor megint csak qrva lesz.
2014. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!