Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők észreveszik, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők észreveszik, ha már nem futnak utánuk?

Figyelt kérdés

A kiszemeltem után 3 hónapja futottam, de már abbahagytam... volt egy-két olyan dolog, amitől elmondása szerint nőnek érezte magát, ne változzak...

nem akarok ezzel semmit sem változtatni, csak annyi, hogy a nők észre szokták venni, amikor valaki tepert utánuk, de feladta?


2014. febr. 1. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom amikor többen is hajtottak rá, akkor nem fognak otthon egész nap sírni, ha 1 kiszáll :D
2014. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
hát ha nem teljesen sík, előbb vagy utóbb biztosan :)
2014. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen észreveszik de ha nem akart tőled semmit akkor még le se fogja kakilni hogy nem hajtasz.
2014. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó, lehet, még akkoris, ha olyat csináltam, amit még pasi még soha azelőtt? Nem mondjuk már, hogy tesz rá, csak észreveszi, és értetlenkedik egyet magában...
2014. febr. 1. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!