Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha interneten flörtölsz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten flörtölsz és pasikkal beszélgetsz akkor az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
csak beszélgetés,név,kép nélkül
2014. febr. 1. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen.
2014. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A flört az flört!Függetlenül attól,hogy az életben vagy interneten.
2014. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az
2014. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Őszinte leszek egy-egy pillantás és flört még személyesen és élőben teljesen elmegy. Az én párom is csinálja ugyanezt a lányokkal én is csinálom azokkal a pasikkal akik tetszenek, de ennél többet nem vagyok hajlandó elmenni.


Viszont az, hogy csak beszélgetsz.. az még véletlenül sem számít megcsalásnak. Nekem egy pasi sem tilthatná meg hogy ne beszéljek a legjobb barátommal, vagy éppen a haverjaimmal.


18L

2014. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én különben hűséges típus vagyok
2014. febr. 1. 14:01
 6/14 anonim ***** válasza:
De a kérdező nem a legjobb barátjával beszélget,hanem vadidegen fickókkal.Nyilván olyan jellegű oldalakon,bár ez nem derült ki.Flörtöl.Abból a kapcsolatból valami hiányzik.
2014. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6-s én is flörtölök írtam, még is hűséges vagyok és minden fontos dolog meg van a kapcsolatomban, viszont én ilyen oldalakra fel sem dugnám az orrom. Az hogy személyesen egy két pillantás és ennyi szerintem nem számít annak, ugyanúgy ahogy ezt a barátom is megteszi. Mi max ezt megbeszéljük, még azt is elmondjuk a másiknak ha láttunk egy jó pasit/nőt. Úgyhogy ez még a normális verzió. :)
2014. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen,a tied az normális verzió 7-es.Élőben egy két pillantás,jó pasi/nő megnézése az simán belefér.

De más,ha például a kérdező azért van fenn bizonyos oldalakon,amit nem tudni.Érted.:)

2014. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2014. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már cinkes.

Élőben tényleg belefér, egy-egy pillantás, mosoly stb. A párom megnézi a jó nőket, én a jó pasikat. És ha épp együtt vagyunk valahol, meg is beszéljük, ha akadt valami „látnivaló”. De hogy direkt ilyen oldalakt látogatni, ismerkedni… Ha rájönnék, hogy a párom ezt csinálja, nagyon dühös lennék.

2014. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!