Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt írta a fiú, akkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt írta a fiú, akkor az hogy értendő?

Figyelt kérdés
"gyakran álmodozom rólad", ezzel azt akarta mondani,hogy szokott rám gondolni, vagy?
2014. febr. 1. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fantáziál rólad, szívesen betenné a lompost.
2014. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan!
2014. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen álmai vannak veled... én pl amikor bele voltam zúgva egy csajba egy csomószor álmodtam vele de azt hogy szexelünk csak párszor... olyanokat álmodtam hogy milyen lenne vele együtt... pl. nyaralás, szüleinek bemutat, bemutatom én a szüleimnek(mindenki boldog ezerrel:D), stb... olyanokat amiket egy kapcsolatban átéltem volna vele...de ezek javarésze sajnos csak álom maradt :/
2014. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DE!!!! a lényeg ha egy srác ezt mondja neked az szinte 100%-ban pozitív dolog... szerintem bejössz neki!
2014. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!