Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek erről az alakról? 165cm,70kg (kép)

Figyelt kérdés

Böngésztem egy kicsit és szerintem ők hasonlítanak a legjobban az én testemre. Nagy C kosaras melleim vannak, nincs semmi derekam, a combjaim vastagok, egy vonalban vannak a felsőtestemmel. Mennyit kéne fogyjak/fogyniuk?


[link]


[link]


[link]


2014. febr. 1. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hozzám nem illene ilyen lány mert én nagyon vékony vagyok de szexuálisan izgató
2014. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem van akinek így is bejössz, főleg ha nincsenek hurkáid, narancsbőrös, és így is jó a feneked, némi súlyfelesleggel! :)

A képen szereplő lányok egyébként magasabbak lehetnek nálad. Ha mindenképpen fogyni akarsz, akkor fokozatosan, sporttal, kb. 60kg-ra.

2014. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 The Guard ***** válasza:
19%
10 15 kilót dobj le ;)
2014. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ez nem is rossz. Hány éves vagy? Nekem csak az utolsó kép volt, ami nem igazán tetszett.
2014. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kicsit husi vagy, de sokan szeretik az ilyen toltott galambokat. Mondjuk ember legyen a talpan aki majd Tarzannak nez ki melletted, de amugy nem veszes.


Nem gondolod, hogy egy kis ... nem jo sok! sport csodakat tehetne veled?

2014. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem az utolsó a legjobb, nőiesebb, én inkább az első vagyok, igaz, kicsit vékonyabb. Egyébként a lányok adatai a kép alatt vannak és hasonló számok, mint az enyémek. :)

20 éves vagyok.

2014. febr. 1. 14:44
 8/14 A kérdező kommentje:
Sportolok 4 éves korom óta. És tudom, hogy ez nem lesz ez így jó :) Az emberek általában 60-62kg között saccolnak.
2014. febr. 1. 14:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hány kiló vagy? Senkit amíg jól nézel ki..
2014. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne a számokat nézd, hanem a tükröt, amiben benne vagy.

És pl vékony vagyok, mégis 60-65 kg között mozgok, magas is vagyok a +170 cm-mel, mégis rohadt vékonynak mondanak. XS-es felsőrészek, 27-es gatyák.

2014. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!