Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom mit gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu ismerosom akivel nagyon de nagyon Jo baratok vagyunk. Mindenrol tudunk beszelgetni mindig viccelodunk es halas vagyok erte hogy megismertem mivel jobb baratnak viszonyult mint egy lany baratom. Mindig mondja hogy ugy tekint ram mint a hugara es en is ra mint a batyamra...

De miota megtudta hogy lett baratom azota furcsan viselkedik.. Alig beszelgetunk es akkor is olyan komoly meg minden es nemtudom miert valtozhatott igy meg hirtelen.. :( Pedig mikor ra kerdeztem hogy mi a baj mindig kiter a valasz elol vagy azt mondja hogy semmi.. Mivel banthattam meg? :'(


2014. febr. 1. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy félt. Vagy otthon vannak gondok. Esetleg többnek tekint, mint húgának.
2014. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól h nem volt köztetek intim viszony, érzelmileg közel álltatok egymáshoz, akár egy pár. Most h van barátod, nem fogod te sem tudni megadni ugyanazt a belsőséges viszonyt számára, ami eddig megvolt köztetek (furcsa is lenne a barátodra nézve...). Szerintem erre gondol, csak nem tudta így megfogalmazni.
2014. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel beléd szeretett, csak nem mert előállni a dologgal, és most a fejét veri a falba, hogy valaki megelőzte. :)

De az is lehet, hogy tényleg barátként tekintett rád, és attól fél, hogy a pasid miatt őt végképp ejteni fogod.

2014. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem ugy viselkedtunk mint egy par..hanem mint ket testver..
2014. febr. 1. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy mi játszódott le benne. A fiú-lány barátság mindig nehéz ügy, mert elég könnyen átfordulhat komolyabba, főleg akkor, ha a másik külsőre is bejön.

Ha vele ez történt, nyilván nem fogja elsőre bevallani neked.

Légy vele türelmes, éreztesd vele, hogy attól, hogy fiúd van, te még ugyanúgy igényled az ő társaságát is. Ha csak attól félt, hogy barátként elveszít, ez talán megnyugtatja.

2014. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen kellemesen meglepodtem a sokatmondo valaszokon :) koszi megegyszer es remelem tudok javitani a helyzeten
2014. febr. 1. 16:01
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak hogy biztosra mennyek egy ilyen beszelgetes is lezajlott koztunk..ezek utan is as a velemenyetek hogy Belem szeretett volna mert nekem nem..


Hat nagyon furcsa volt. Mert egyik percrol a masikra O kerdezett meg engem hogy mit erzek iranta.hogy tobbet-e baratsagnal vagy sem..hogy szoktam e gondolni ra stb. Es en megkerdeztem miert olyan fontos ez? De nem mondta meg csak miutan elmondtam neki hogy nekem van baratom. Es akkor o egy olyan valaszt adott hogy az nagyon jo mert ha en az ellenkezojet mondtam volna akkor szomoru Lett volna mert o nem tudta volna ezt viszonozni.....

2014. febr. 1. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Meggyőzőbb lett volna a dolog, ha még azelőtt kiböki, hogy nem érez többet irántad, mielőtt elmondtad neki, hogy barátod van. :) (Így utólag mondhatta azért is, hogy kikeveredjen egy kínos helyzetből.)

Viszont akkor nincs ötletem, hogy miért pont ezután a beszélgetés után fordult el így tőled. Ha egyáltalán nem foglalkoztatná a dolog, akkor maradhatott volna minden a régiben, nem? Milyen a srác amúgy? Félénkebb visszahúzódóbb fajta, aki nehezen találja fel magát társaságban vagy nincs gondja a kapcsolatteremtéssel?

2014. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem felenk konnyen baratkozik es tud jokedvet teremteni egg tarsasagba..tehat ezert lepodtem meg..
2014. febr. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!