Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is nagyban befolyásolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nagyban befolyásolta az első szerelem az életét vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

16 éves voltam amikor beleszerettem egy lányba.De őrülten.Egyszerűen körülötte forgott a világ.Érte tanultam érte hajtottam.Nagy céljaink voltak,és dolgoztunk érte.Kiválóval érettségiztem mert komoly egyetemre szerettem volna menni.A jó kereset miatt,hogy biztos jövőnk legyen.

Aztán vége lett.Szakított egy másik pasi miatt.Én meg annyira összetörtem,hogy el se mentem az egyetemre.Úgy 20 évesen fogtam magam és elmentem otthonról.Végül jelentkeztem idegenlégiósnak.Gondoltam elfeledteti a múltat de nem úgy lett.Ugyan úgy ő ad erőt mindenhez.Egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta.Azt se tudom mit csináljak csak sodródok az élettel lesz ami lesz alapon.Vannak hozzám hasonló emberek?Ők mit tesznek?

24F


2014. febr. 1. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sokan járnak még ilyen cipőben de az idegenlégióba szerintem csak te léptél be ilyen miatt. :)
2014. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én most vagyok 16,nesmokára 17.

5 éve vagyok szerelmes,reménytelenül egy másik srácba. Sosem volt köztünk semmi,"csak" legjobb baráti viszony. Miatta keltem fel minden nap,miatta próbáltam az osztály legjobb tanulója lenni,miatta fogytam le,izmosodtam,stb. Ajándékokkal kedveskedtem Neki,ölelgetés,stb. Aztán mindig csalódtam,hogy azok pusztán baráti gesztusok a részéről.

Voltak azóta párkapcsolataim,de mindegyik tönkrement,mindenkiben Őt kerestem,s keresem,a mai napig.

Nincs is most senkim. Már beletörődtem,hogy egyedül maradok. Már évek óta sírva alszok el,hiányzik,majdnem megpusztulok,sokszor étvágyam sincs,gyomorgörcsöm van,meghallom a nevét,lever a víz,elsápadok.

Azt tanácsolták,hogy pszichológushoz kéne mennem. Belátom,az lesz a legjobb. Lehet Neked sem ártana! :)

De egy valamit ne tegyél! Magadba,ne tegyél kárt Miatta!!!

Csak másoknak okoznál fájdalmat! Hidd el,egyszer gyógyszereztem be magam majdnem Miatta. Nem szabadott volna...

Hogy mit teszek? Próbálom élvezni az életet,akármennyire is nehéz,hogy Rá emlékeztet minden zene,minden film,anime,képregény,játék,verseny,tényleg minden.

Közhely,de az idő majd segít.

Legalábbis remélem,hogy Neked majd fog! :)

2014. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magamban sosem tennék kárt.
2014. febr. 1. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én 9 éve vagyok így


Akármikor ismerkedek akárkivel, mindig az jár a fejemben hogy ez nem ő, így nem akarok vele beszélgetni.


A céljaimba is mindig beszövöm őt, azaz ha mondjuk veszek egy ágyat, akkor a másik felét csak neki vagyok hajlandó kiadni, vele képzelek el mindent, csak az a gond hogy valahol tudom hogy ez hülyeség, de nem tudok mit csinálni.


Ő van és kész, nem kell más, és probálhatok rajta túllenni , de ha 9 éve nem sikerült akkor nem is hiszem hogy fog.


Egyébként a fene se tudja mit csinál meg hol van, már vagy egy fél éve nem is láttam.

2014. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!