Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor hallottam már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallottam már, hogy "ő (volt) életem szerelme". Ezt mire értik?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Arra, hogy olyan elsöprő erejű érzelmeken mentek át a kapcsolatban, amihez fogható valószínűleg soha nem fordul elő többet, illetve hogy hozzá hasonlóval többé nem találkoznak.
2014. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hm
2014. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor, hogy tud szerelmes lenni másba?
2014. febr. 1. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy! Ha nincs ló, jó lesz a szamár is!
2014. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én például még egyetlen lány iránt sem éreztem úgy, mint az első szerelmemmel szemben, hiába voltam akkor tapasztalatlan tizenéves, most meg már közel harminc...
2014. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"De akkor, hogy tud szerelmes lenni másba?"


Ez mondjuk jó kérdés. Én nem is igazán mondanám, hogy azóta voltam szerelmes bárkibe.

2014. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy akkor miért élik le mással az életüket, miért nem maradnak egyedül?
2014. febr. 1. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, a szerelem innentől érdekes kérdés.


A "miért nem maradnak egyedül" kérdésedből látszik, még nagyon fiatal vagy. Azért, mert az embernek mindig kell valaki, ez így normális. Szeretni azért lehet másokat, de a legnagyobb szerelem az egy örök élmény és egyben bélyeg, amit hordasz magaddal.

2014. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az "életem szerelme" rendszerint tinikorban történik, amikor nincs munka, nincs felelősség, nem érdekes milyen szülő lenne a másik, sosem derül ki, hogy hogyan élnének együtt, mert csak vattacukros együttjárás van, miközben tombolnak a hormonok...
2014. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért nem maradtak együtt? Mert csak a szerelem nem elegendő egy kapcsolat hosszútávú működéséhez.
2014. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!