Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi helyzetben mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi helyzetben mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem vagyok túlságosan tapasztalt csajozógép, meg úgy túlságosan az önbizalom se teng túl bennem. Erről ennyit. Van egy lány, akit körülbelül már fél éve csak bámulok... Technikailag egy helyen dolgozunk, de gyakorlatilag mégse, mert másik részlegen van (ja igen, iroda, tehát nem gyárban vagyunk)... tehát értelmes indokot nem tudok kitalálni amivel csak úgy lehetne vele beszélni. Tehát ez az alap szituáció.

Azonban a minap, bejelöltem fészbúkon.... haverom noszogatására... És szerintem én jobban meglepődtem mint bárki, de visszajelölt. Na de ha már elindult a folyamat, akkor ezután hogyan tovább, mit javasoltok? Bármilyen építő jellegű kritikát szívesen fogadok. Lehet nem lesz semmi a dologból, de egy próbát megér, ugyanis elég dühös lennék azért magamra, ha nem próbáltam meg.


Mindenkinek köszönöm a válaszát

24F


2014. febr. 1. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden cegnel van valami buli ... sportnap ... csapatepito trening ... karacsonyi buli. Ezek remek alkalmak az ismerkedesre.

Ha tudod a lany nevet es nem felejtkezel meg a nevnapjarol, akkor az is egy lehetoseg.

A ceges bufeben is szoba lehet elegyedni.

2014. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már bejelölted és visszajelölt,akkor csak írj Neki!!!Csak úgy lazán írogassatok egymásnak,nem kell görcsölni,jön minden magától.
2014. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen írj neki fbn. Beszélgessetek, aztán ha nyitott a csevejre, akkor hozd fel neki, hogy esetleg összefuthatnátok ebédidőben pl.:-)
2014. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az első hozzászólásra reagálva.... igen, minden cégnél van valami buli csak nem ilyenkor :D És én nem fogok túl sokáig ott maradni már. Illetve mennyit várjak azzal hogy ráírok ? Nem feltűnő ha rögtön írok ? Illetve nem fogja tolakodásnak venni? Illetve egy értelmesnek látszó témát így kezdésnek feldobhatna alaki
2014. febr. 1. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
az adatlapján nincs valami értékelhető infó? bármi, ami neked is érdekes? ha van róla klassz gondolatod (vagy találsz vele kapcsolatban jó cikket a neten, és megmutatod neki), akkor nemigen azon fog gondolkozni, hogy mennyi ideig kémkedtél az oldalán.
2014. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nincs semmi. Azt tudom róla, hogy nem szereti ha száll a haja. Egyébként kedves , aranyos, gyönyörű.... A nevét az meg egy külön sztory honnan sikerült megtudni. Na nem kémkedéssel, de amikor kávézgattunk lent az épület előtt az egyik nagyszülője pont arra jött, aztán elkezdtünk vele beszélgetni, és lejött ő is, aztán ellépett, és megkérdeztük, hogy ki is volt aki lejött .
2014. febr. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!