Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtehetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtehetném el?

Figyelt kérdés
Hogy felejthetnék el valakit akivel nem tudtam összejönni, mert visszautasított, de csak rá tudok gondolni és lassan belehalok. FB-n szoktunk beszélgetni, de csak ritkán. 18F
2014. febr. 1. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Egycipőben járunk. Amúgy sehogy egészen addig míg meg nem tudod, hogy valakivel alakulóban van valami amin felhúzod magad és szépen megutálod. Én nap mint nap beszélek vele de sokszor magamba is fordulok mert nem bírom idegileg :S
2014. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék! Több mint 1 éve nem tudom elfelejteni.. a mai napig is játszik velem... De már olyan szinten ki vagyok attól, hogy nem tudom elfelejteni. Néha már aludni se tudok ,néha meg csak sírok a fájdalomtól. 17/L.
2014. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha el akarod felejteni akkor ne beszélgess vele mert csak rosszab lesz adj magadnak időt! Tudom hogy mennyire nehéz de ha beszélgetsz vele nem lesz jobb mert egyre jobban fogod kedvelni.
2014. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem - sehogy. Szépen kikopik az életedből, megtanulsz a hiányával élni, boldogan másvalaki mellett. Néha el is felejted, hetekre-hónapokra, de elég lesz egy apróság, és eszedbe fog jutni.

4 éve ismerkedtem meg vele, és nem kellettem neki. FB-n ismerős, ünnepeken őt is megköszöntöm egy üzenetben, néha válaszol, néha nem. Néha hiányzik, vele álmodom és oda az egész napom, de a fájdalom szinte teljesen eltűnt. Elégedett vagyok az életemmel nélküle is.

29/L

2014. febr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!