Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ideje nem nagyon bízom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje nem nagyon bízom meg a fiúkban. Most összejöttem egy sráccal. Szerintetek nagyon rossz ötlet ha fél évet várok a szexszel, csak hogy lássam, biztosan komolyan gondolja a kapcsolatunkat? 18/L

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén megmondom, hogy nem tudom.
2014. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább annak függvényében dönts erről h. hogyan is áll a kapcsolatotok. NE stoperrel mérd a kapcsolatodat, hanem magatokhoz!
2014. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem próbára kell tenni a fiút, hanem megismerni minden szempontból.
2014. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tök mindegy hogy vársz e,mindenkinek vannak igényei ha húzod akkor ott fog hagyni aztán mondhatod hogy csak szexet akart de te túljártál az eszén...ügyes vagy..ő meg azt fogja mondani,hogy nem szeretted és csak ki akartad használni...ennyit a tervedről


nem azon múlik hogy mikor fekszetek le,én már 3. randin lefeküdtem a barátnőmmel és már 5 hónapja együtt vagyunk

2014. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondanám, hogy 182.5 nap helyett várj csak 150.4 napot az boldogabbá tenne? Ezt nem így mérik, az biztos, hogy 2 hét után nem teljesen 100%, hogy oda kéne adnod magad, de ez a kapcsolatotoktól függ. De ha a csávód sokat hozza fel a témát akkor jogos lehet a félelmed.
2014. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hmm...a fiú hány éves?
2014. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

SZerintem vonulj apácazárdába.

Mondjuk megdugnálak.

2014. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hacsak nem te lennél életem szerelme akkor én kivágnálak mint a sicc.

Egyrészt mert a komoly kapcsolatba beletartozik a szex is,másrészt visszataszító ez a határidőzgrtés.

Ezt hagyjuk meg a 15 éveseknek.


19/F

2014. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem a fél év elég sok, legyen inkább 3 hónap

19L

2014. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés még a szűz vagy-e? Én anno 18 évesen jöttem össze az első komoly barátommal akivel csókon kívül más is volt. 9 hónap volt mire azt mondtam felkészültem. Szakítás környékén a fejemhez vágta, hogy más nem várt volna ennyit rám. Akkor óriásit csalódtam benne és onnantól kezdve egy cseppet se sajnáltam, hogy kiadtam az útját, pedig majd 5 évet voltunk együtt.


Mostani barátommal 3 hetet "vártunk". Azt is csak azért, mert első randin csak nem kellene, másodikon éppen megvolt, maradt a harmadik és távkapcsolat volt hétvégi találkozással, azért 3 hét és nem kevesebb. Nála éreztem, hogy minek várjak, ha ennyit utazik értem csak nem egy estére akar. És igazam lett, egy éve vagyunk együtt és féléve együtt is élünk.


Szóval ne szabj határidőt, amikor úgy érzed hogy készen állsz. Nem abból derül ki szerintem, hogy komolyan gondol-e egy kapcsolatot, hogy kibírja szex nélkül vagy sem, hanem ahogy viselkedik veled. Ahogy esetleg tervezget és beszél a jövőbeni terveiről és hogy te ezekben szerepelsz-e. Egyébként meg lehet, hogy vársz félévet a szexszel aztán kiderül, hogy borzalmas az ágyban. Kinek kell ez? :)


23 N

2014. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!