Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden egyes fiú és férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden egyes fiú és férfi, akin férfiként keresztülnéznek a nők; kivándorolna az országból; akkor előbb-utóbb feltűnne a hiányuk?

Figyelt kérdés
A hiány persze érezhető lenne gazdaságilag és egyéb téren mindenképp, de itt most elsősorban az érdekel, hogy a szociális környezetben feltűnne-e, hogy már nincsenek ott?

2014. febr. 3. 20:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan feltűnne. Attól még, hogy a nők keresztülnéznek bizonyos férfiakon, még nem utálják őket és ugyanúgy igényelhetik a társaságukat, csak nem szexuális téren.
2014. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag pont ezen dolgozom, hogy majd külföldön is tudjak dolgozni a diplomával, amiért tanulok, és az is igaz, hogy elegem van a magyar mentalitásból, tehát nem mondanék nemet arra, hogy külföldön nézzek barátnő után. Szerintem azok az egyetemisták, akiknek nem jut soha senki, vagy kihasználják, lepattintják őket, mind így gondolkodnak. Feltűnne, a munkaerőpiacon mindenképp. A nőknek nem valószínű, hiszen ha itt vannak se veszik őket észre.
2014. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

"Feltűnne, a munkaerőpiacon mindenképp. A nőknek nem valószínű, hiszen ha itt vannak se veszik őket észre."


Abból indultam ki, kedves 65 %-os válaszoló, hogy sok dolog az emberek számára teljesen természetes és csak akkor tűnik fel a fontosságuk, amikor már nincsenek kéznél.

2014. febr. 3. 21:02
 4/38 anonim ***** válasza:
Az ismerősöknek, barátoknak biztos feltűnne, meg ahogy mondtad, gazdaságilag is talán. De a nőknek szerintem annyira nem.
2014. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Mit nyavajogsz? Menjél csajozni. Neked úgy látom az kell.
2014. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Mégis miért gondolod, hogy majd máshol hasraesnek előtted és majd futnak utánad a külföldi nők? Max, akkor, ha kőgazdag vagy és távolkeleti cselédlnyt keresel magadnak, aki kiszolgál és meg is dughatod.

Az a tapasztalatom, hogy aki otthon se kellett senkinek,az külföldön se fog találni.

2014. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Mint nő, nem értem, miért kellene, hogy azok a férfiak hiányozzanak nekem, akiken keresztülnézek? Nem osztana, nem szorozna ilyen szempontból. Akik hiányoznának, ha eltűnnének az életemből: a párom, a barátaim, a családom, a közeli ismerősök, akiket kedvelek. Akiken keresztülnézek, ők nem, ezért nézek rajtuk keresztül.
2014. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
6-os, külföldön a nők még talán nők, nem pedig beképzelt királylányok, és a klasszikus értékeket nézik az emberekben. Itt Magyarországon még ha sok lóvéd van is megtalálják benned a hibát, mert olyan pesszimista nép vagyunk, hogy az elképesztő. Nekem ebből elegem van, nem kérek belőle.
2014. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Szerintem egy teljesen korrekt kérdést írtam ki, ezért nem értem némelyik durvább választ.
2014. febr. 4. 20:45
 10/38 anonim ***** válasza:

"6-os, külföldön a nők még talán nők,"


6. vagyok, külföldön élek. Errefelé elég sok nő válik áldozattá, mivel sokan viszik a házat, a gyerekeket és még tartják is a markukat. Sok férfinek meg borul az agya.

Hidd el, nem a kis királylányok várják epedve a csóró kelet-európai bevándorlót, hogy majd etesse, takarítson, mosson rá, este meg csábtáncot lejtve szórakoztassa.

2014. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!