Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti is elhagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is elhagynátok ezért a pasitokat?

Figyelt kérdés

Az egész torténet ott kezdodik, hogy megismerkedtem a baratnommel, nagyon nagyon szerelmesek voltunk, de mikor megmondtam neki, hogy van enyhe gerincferdulésem és pectus carinatusom, akkor mintha már nem is az a lány lenne, egyszeruen megbolondult, azt kérdezgette miért van ez és hogy el e lehet mulasztani? Mondtam, hogy esetleg mutéttel lehetne, de azt meg nem akarom bevállalni, és onnantól kezdve mintha mar nem lenne az a szerelem mint régen, elhidegult a kapcsolatunk, ritkabban is talalkozunk. Szerintetek van e ertelme meg folytatni ezt a kapcsolatot, vagy inkabb torodjek bele, hogy egyszeruen nem vagyok eleg jo neki? :(


18/F



2014. febr. 4. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez ok lehetne a szakításra. Bár a pectus carinatus nem tudom mi, a gerincferdülés gondolom nem olyan súlyos, mivel akkor annak látható jelei is lennének, szóval a barátnőd látta volna, mielőtt elmondod neki.

Nem te nem vagy elég jó neki, hanem ő nagyon sekélyes és felszínes.

De az is lehet, hogy nincs is összefüggés aközött, hogy elmondtad és hogy kezdtek elhidegülni.

Ha még nincs vége és még találkoztok, akkor kérdezd meg tőle és beszéljétek meg.

2014. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tevetke ***** válasza:
Nem lehet, hogy a lány azt hiszi, hogy a pectus carinatum az valamilyen nemibetegség vagy hasonló?! Eddig is láthatta, ha kirívóan más a mellkasod vagy a tartásod, akkor miért csak ezután szakítana/ távolodna el?! Itt vagy valami félreértés van vagy csak véletlen egybeesés...
2014. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kilóg a lóláb, kamugyanús kérdés...
2014. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy az elméje mint a tik'é! ...,hogy körbe ne szarja az udvart!
2014. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi az a pectus..?
2014. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elment másik kanyhoz. szomorú de ez van.
2014. febr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!