Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak 13 vagyok de tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 13 vagyok de tetszik egy fiú mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már korábban volt pasim nem vagyok annyi kezdő ez mégis szörnyű : beleszerettem egy fiuba és minden jele megvan hogy telleg szerelmes vagyok : éjszaka rá gondolok és nem alszok szinte, ha a közelébe vagyok van érzésem iránta. De nem tudom h ő mit érez? hogy tudnám kideriteni? (anélkül h oda mennék hozzá és megmondanam neki az érzéseimet)

2014. febr. 4. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Ilyenkor egy csokor evőkanálnak érzem magam. Ezek a kérdések karmolják az agyam.
2014. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
-------
2014. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
1 es,miért karmolják ? Attól hogy ő nagy valószinüséggel nem heteró beállítottságú,még a hormonok benne is tombolhatnak már .Nem csak elitélni kell ám ,hanem meg érteni is .
2014. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Barbizzál még vagy 2-3 évig, utána tudni fogod mit kell tegyél.
2014. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tombolnak a hormonok, hm? Kis türelmetlen. Már azzal is tisztában van, mi a tiszteletteljes, rendes párkapcsolat, igazam van? Nézd, csak nézd! Hiszen kívülről fújja, mi a nagybetűs Szerelem.
2014. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Bocs ,most látom lányról van szó . A válaszom is törölve

3 voltam

2014. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Gyere vissza 5 év múlva h*lyeleány !! :D -.-
2014. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem értem..., igen tudom mi az a szerelem és mondom megegyszer volt pasim úgyhogy választ szeretnék nem Barbikat meg várni 5 évet látszik hogy nem vagytok /vannak tisztába azzal hogy most hogyan működnek a dolgok 10-14 évesen...
2014. febr. 5. 16:06
 9/17 anonim ***** válasza:

1: Biztosíthatlak, hogy nem vagy azon a szellemi szinten, hogy tényleg, tudd mi a szerelem. Erre jó esetben 20-25 kötött válnak elég éretté az emberek, de sokan sosem nőnek fel a feladathoz.


2: Te nem vagy azzal tisztában, hogy hogyan kéne működjenek a dolgok 10-14 évesen. Hidd el, sokkal jobban jársz, ha pár évig még gyerek maradsz. A miértjét ne kérdezd, 13 évesen még nem vagy elég érett ahhoz, hogy ezt megértsd, csak maradj gyerek. Pár év múlva vissza fogod még ezt a kort sírni.


33F

2014. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerinted
2014. febr. 5. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!