Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? 17f

Figyelt kérdés
Egy barátomnak segítettem suli után elintézni egy kis dolgot es ezután koszonot képpen szájon puszilt. Totálisan ledobbentem. Azt sem tudtam mit csináljak majd egy rövidke halotti csend után elkoszontunk egymástól. Eloszor nagyon nem voltam erre vevő erre most viszont amikor ramirt 5 perce hogy lenne e kedvem ezt valahol folytatni elgondolkoztam de meg nem írtam vissza neki :/ segitsetek kérlek
2014. febr. 4. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, talán használd az agycsökevényedet és gondolkozz el róla Te Magad, akarsz-e tőle valamit, vagy sem.
2014. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és ez a barát fiú, vagy lány? azért nem mindegy, hogy na... érted...
2014. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
O is fiú...
2014. febr. 4. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed, én tuti nem mennék bele.
2014. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
homoszuri???
2014. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!