Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok klón?

Figyelt kérdés

így valentin nap előtt kicsit jobban figyelgettem a fiatal párokat a városban.

a lányok kinézetre teljesen változatosak voltak.más testalkat,arc,haj,öltözködés stb.

de a fiúk?mintha klónok lennének:

170-180 cm magasság

focista testalkat(izmos láb,karok,mellkas,nem túl széles váll,vélhetően kockás has)

ugyanolyan öltözködés(színes csőnadrág magas szárú márkás cipővel,V-nyakú feszülős póló,pár gyereken baseballsapka)

erős dezodorszagot árasztottak

sima,pár millisre nyírt vagy ecsethaj

és ugyanaz az arc(ezt nehéz leírni,de amolyan átmenet a férfias és kisfiús között,kissé borostás)

a boltban épp előttem vett ajándékot két srác és ugyanígy néztek ki!

egyik csaj ismerősömhöz jött a barátja és az is tök ugyanígy nézett ki!:D

komolyan mondom 10/10 pár fiú tagja is...


csak ez kell a csajoknak ebben a korban?(20 év alatt)

aki nem ilyen,az magányos marad?

............................................................................................................................



2014. febr. 4. 16:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát nekem tuti nem kell egy ilyen....

17/L

2014. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Valaki megrendelte őket a lázadó Jedi erők ellen, te kis buta...
2014. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hozzátenném nem is izmosak hanem csak szálkásak..
2014. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Miért járnak ezek -5 fokban feszülős pólóban?
2014. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem csak ez kell. Ez éppen az aktuális divat. 17L
2014. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4es meleg helyeken pl.suliban azért leveszik a kabátot:DDD ami szintén ugyanolyan
2014. febr. 4. 17:00
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem beszívtál ha ilyenkor pólóba járkáló embereket halucinálsz.
2014. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mi történik ha két nő ugyanabban a ruhában van?Hazamennek rögtön és átöltöznek.Mi történik ha egy férfi más ruhában van mint a többi férfi?Hazamegy és átöltözik hogy ne lógjon ki a sorból.
2014. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
jól leirtad tényleg ilyenek vannak mindenfelé, és elszomoritalak nemcsak a 20 év alatti csajoknak jön be ez, bár amit leirtál az sztem a páwák kissé szolidabb alfaja ami jobban igazodik a mainstream-hez, a lányok ha kivülről nem is ugyanolyanok ezesetben de belülről biztos, azt is nézd hogy sok fiú néz ki igy és ebből kell választaniuk, mindig is volt férfi ideál, talán a ruhaipar és a divatmárkák (amihez ugye pénz kell) kevésbé befolyásolták ezt az ideál képet, lassan a férfiak is annyit vacilálnak a ruházkodással mint a csajok
2014. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20 év alatt a lányok akiknek normális fiú kellene, azok szintén egyedül vannak, akárcsak a normális fiúk. Tizenévesen leginkább a feltűnő, harsány, "menő" lányok és fiúk vannak kapcsolatban egymással. (Lányoknál a "menőség" nem feltétlenül külsőfüggő, szóval ők nézhetnek ki különbözően.)
2014. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!