Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ürüggyel írhatnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írhatnék neki?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves srác... Viszont nem sokat beszélünk. Àltalában csak szemezünk, vagy mosolygunk egymásra. Nagyon szeretnék vele beszélni, de úgy csak nem írhatok rá, hogy "szia, hogy vagy?". Annyira nem vagyunk jóban...

Légyszi írjatok ötleteket! Előre is köszi. :)

16/L



2014. febr. 4. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szemeztek egymással,akkor valószínűleg örülni fog,akármivel is írsz rá..

Én is pont így vagyok egy lánnyal,csak én keresem az ürügyeket hogy írjak neki :D most akarok írni neki,várom hogy feljöjjön,és elakarom hívni valahova..

Tehát bármi,suli,akár azzal,hogy,hogy van stb.. légy kreatív :)

Lehet nem mer ő sem rád írni :)

2014. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg h jártok e:) a fiuk felnek én már tudomXD fiu vok
2014. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, ásd el magad.

Amúgy ne írj rá az nagyon személytelen. Odamész hozzá és kérdezel valamit tökmindegy mit lecke, szó jelentése, mikor lesz doga, milyen idő lesz holnap stb. a lényeg hogy kezdeményezz egy beszélgetést ha jól el tudtok beszélgetni akkor az már egy jó jel

2014. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!