Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogyha rohadtul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogyha rohadtul bejönnek a négerek, annyira barátkoznék egyel, bár nem ismerek egyet se, de valahogy bejön a stílusuk. Ja, ha ezt olvassa egy, akkor nyugodtan írjon :3 csak spannolunk :D (? )

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért, milyen stílusuk van?
2014. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
na milyen? Mondom, nem ismerek egyet se, de sok filmet, videót néztem már ahol ők vannak főszerepben, bár nyilván kicsit "rá játszanak", mint mindenki, ha felvétel készül róluk.
2014. febr. 4. 17:59
 3/18 anonim ***** válasza:
88
2014. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
általánosítás lvl végtelen.
2014. febr. 4. 18:00
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mintha én azt mondom én azt mondom a norvégokra, hogy Nini! Nézd már, milyen király death metálos szerkójuk van! Király a stílusuk, mi?
2014. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

igen..és ezzel mi a baj?

Persze én sem jönnék ki minden négerrel (ki mondta?), csak úgy általában bírnám őket, biztos el lennénk stb...

2014. febr. 4. 18:03
 7/18 anonim ***** válasza:
keress rá Elin Krantz-ra
2014. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Műegyetem, orvosi körül legyeskedj, sokan járnak oda, esetleg ha tudod intézd el, hogy bemehess bulizni, ott ismerkedhetsz.

Amúgy nekem volt pár ismerősöm anno, megbízhatatlan, nagy dumás alakok, jó velük bulizni, de egy szavukat sem szabad elhinni.

2014. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

"igen..és ezzel mi a baj? ..."


Az, kicsim, hogy sztereotípiákra épül z elképzelésed. Egy rózsaszín buborékban élsz, ha ilyen téhitekkel eteted magad. Nem lehet egy stílust ráhúzni egy egész rasszra. (Hülye vagy?) Minden magyar lány csinos? Minden skót kiltet hord? Az észak-amerikaiak pedig indián cuccban nyomatják?

2014. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
olvasd vissza ez előző válaszaimat és talán megérted, hogy én sem így gondoltam.
2014. febr. 4. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!