Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért feküdt le velem, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feküdt le velem, ha ő szakított és állítólag már pasija is van?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy 3 évig együtt voltunk,nem működött a kapcsolat aztán ő mondta ki végleg a szakítást,bár én is éreztem nem az igazi,aztán én összejöttem egy csajjal ő pasizott,legalábbis így adta elő.Majd nemrég összefutottunk,nekem már nincs meg a barátnőm és nem tudtam neki van-e valakije de végülis lefeküdtünk egymással,aztán amikor hétvégén is találkozni akartam vele,akkor meg már azt mondta,hogy nem ér rá,mert valaki másnál lesz...Lehetséges,hogy még érez irántam valamit,és azért feküdt le velem,főleg hogy pasija is van? Bár nem tudom,hogy járnak-e vagy csak ismerkednek,de biztos van egy pasi a dologban.Igazából nem tudom hányadán állok vele,érdemes-e próbálkoznom,mert még azt hiszem érzek iránta valamit...illetve visszajöttek régi érzések,amikor találkoztam vele. 21/f
2014. febr. 4. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
De jó neki egyszerre két pasival van.
2014. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy rakatja magát erre-arra....
2014. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jöhetnének még válaszok,köszi!
2014. febr. 5. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert utál......-_-
2014. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!