Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsákutcából kijutni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsákutcából kijutni?

Figyelt kérdés
Szeretnék pasit találni magamnak, de ez nem sikerál, mert nem szoktam kimozdulni otthonról. Egy barátnőm van, de ő mindig elvan foglalva a barátjával. Neten próbáltam már ismerkedni, de nem hiszem, h ott találja meg az ember a párját. Azt érzem, h csak egy helyben állok, de nem jutok előre. Mit tudnátok tanácsolni?
2014. febr. 4. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
mozdulj ki otthonról menj el bulizni ismerkedni, beszélgess emberekkel :D
2014. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr. Truth ***** válasza:
Én meg melózok az meg majdnem olyan mintha be lennék zárva... Hja tudom mit érzel :)
2014. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne találhatná meg az ember neten a párját? Zsákutcából pedig egy hátraarccal lehet kijutni. Ha neten nem szeretnél párt akkor kimozdulsz.
2014. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hű.. de ismerős, csak én nem csaj vagyok :D
2014. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neten nem hiszed? Miért akkor hol? Elmész discoba és a sok pia szagú izzadságtól bűzlő ember közül választasz? Az interneten nagyobb esély van rá, minthogy leszólítson egy fiú/férfi az úton, belebotolj valakibe, vagy bemutassanak neki összesen :)

Páromat 5 éve Interneten ismertem meg. Mát a menyasszonyom és van két gyönyörű gyermekünk. Olyan faluból, ami nincs messzebb 60 km-re de nem is tudtam hogy létezik :)

2014. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj discoba járni, sőt ott felejtős az ilyesmi, tapasztalatból mondom, pub szerű hangoskodós beszélgetős romkocsmákba nagy szokott lenni a hangulat, és iszonyat könnyen befogad egy-egy társaság, ha közvetlenül, viccesen nyitsz feléjük, főleg csajként, de sosem árt egy B terv, azaz ne egyedül menj, valami ismerősöd csak van
2014. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zsákutcából kijutni?


Csak tolatva.

2014. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!