Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy fiú rezzenéstelen arccal szemez egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Szóval semmi mosoly, a tekintetetét nem kapja el, csak hosszasan néz addig, amíg én végül lesütöm a szemem. :)
2014. febr. 4. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
pléhpofa
2014. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az a pléhpofa? :(
2014. febr. 4. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Farkasszemet játszik.
2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semmit sem érezhet? :( Nem hiszem, hogy játszadozna velem, vagy direkt csinálná.
2014. febr. 4. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Be van állva.
2014. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Éppen arra koncentrál, hogy hőlátása legyen mint Supermannek.
2014. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Komolyan válaszolnék, mert így szoktam szemezni. Sőt múltkor, pont ez történt velem, csütörtökön.

Ha én szemezek egy lánnyal, az valószínűleg tetszik. Viszont félénkebb vagyok. Szóval ha érzem, hogy jönne a mosoly, inkább elfordulok. Nem akarom, hogy kiüljön az arcomra. Illetve, ha nagyon hosszú ideje nézem, azért néha ügyelek rá, hogy lássa, hogy elmosolyodom, de többnyire faarccal szoktam szemezni, mert... hát ez magától jön. Sajnos mindenhol az van a világban manapság, hogy ne mutasd ki az érzéseid, mert szégyellni kell. :\ Talán tudat alatt, de ezt érzem.


23/F

2014. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég ideig tartod vele a szemkontaktust? Tudod milyen idegesítő, ha egy lány képtelen 1 másodpercnél tovább a szemembe nézni? Folyamatosan vigyorognom kellene mint egy félcédulásnak, hogy amikor elkapom a tekintetét akkor ne a fapofámat lássa. :O
2014. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam.Baromi jól titkolom az érzéseim,és úgy tűnik,hogy átnézek a lányok,lányokon,(mert elnézek a szeme mellett,de 1-2,másodpercre az arcát nézem)de nem.Egyszerűen nem merem a nyílt szemezést vállalni.Ezért sokan úgy vannak vele hogy azt hiszik nem is érdekelnek.Nagyon szar,hogy ilyen bes.zari vagyok fiú létemre
2014. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5ös xDDDDDDD
2014. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!