Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha összejönnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha összejönnék egy sráccal, aki tetszik húgomnak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit nagyon bírok. Többször is találkozunk buliban, volt, hogy táncoltunk, de legutóbb már smároltunk, és haza is kísért, és otthon is folytattuk. Nagyon jó volt. Nagyon kívántam őt, akkor is, és most is, de nem feküdtünk le.


Az ok: nagyon bejön a húgomnak. Tudom, szemét dolog, de tesóm Pesten tanul (én meg kisteleki vagyok), alig van itthon. De a srác előbb tetszett meg neki, és azóta is van, hogy kérdezget arról, hallottam-e róla valamit. Én sokáig ezért nem is figyeltem rá, mint pasira, de az utóbbi időkben igen. Húgom nem tudja, és félek, ha megtudja, nagyon dühös lesz. De amúgy meg ő Pesten van, ott is képzeli a jövőjét (most még egyedülálló, de tuti lesz valakije előbb-utóbb), én viszont itt vagyok, a srác is, és ki tudja, mi lehetne ebből?


Segítség! Mit tegyek? Összejöjjek a sráccal (úgy értem, szívesen lefeküdnék vele), és tartsam titokban, vagy mondjam el húgomnak, vagy tartsam titokban az egészet?



2014. febr. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
feküdj le vele, és tartsátok titokban
2014. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
beszélj a hugoddal hogy enked tetszik és akár szeretnél vele járni is és ha a hugod jó testvér akkor ezt megérti ,
2014. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak azért kell neked mert a húgodnak is...elég szánalmas.
2014. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem azért, ez nem igaz! Először nem is akartam tőle semmit, de aztán.


Hülyén is érzem magam, és ezért nem is feküdtem le vele!

2014. febr. 6. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ebben a helyzetben magamon tartanám a fehérneműmet. Lehet, hogy jó lesz vele egyszer-kétszer, vagy talán jártok egy-két évig, de a hugod mindig a hugod marad, amíg csak élsz. És ha amúgy ettől eltekintve jó a kapcsolatod a tesóddal, akkor kár lenne egy fiú miatt elrontani. Szerintem nem érné meg, egy életre megbánnád.
2014. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!