Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy lány/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy lány/nő "kéreti" magát meg "titokzatos" ilyenek?

Figyelt kérdés
Még csak 17 leszek, és tök jó minden a barátommal, de én nagyon szeretem őt, ő is engem, szóval mindent elsőre megteszünk egymásnak, szoktam én is kérdezni hogy melyik nap ér rá találkozni stb, viszont néha jól esne ha látnám a küzdést, és gondolom benne is van egyfajta "vadászösztön" de fogalmam sincs mit tehetnék ennek érdekében, hogy kicsit (ha nem is mindig) néha kéressem magam vagy ilyesmi :/

2014. febr. 5. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kéreti, az azt jelenti h könyörögni kell neki a szexért.


A titokzatos pedig azt h eltitkolja h van egy férje aki 130 kiló és karatebajnok.

2014. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ez nem volt túl hasznos, de megmosolyogtatott :D
2014. febr. 5. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor adok hasznos tanácsot is.


Ne játszmázz. Magadat add. A mesterkéltség meg hazugság, füllentés, nem tesz jót egy kapcsolatnak.


Ha nem érzed magad jól, akkor inkább lépj tovább, de ilyen bonyodalmakat nem ér meg egyik sem. Az a jó ha egy húron pendültök és a másikat önmagáért szeretitek.

2014. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy így is szeret engem, csak arra gondoltam néha egy kis izgalmat is viszek a szürke hétköznapokba :) szívesen játszanám az elérhetetlen nőt én is, de fiatal lévén nincs túl sok tapasztalatom, hogy mit hogy kéne csinálnom:)
2014. febr. 5. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak szeresd, ne színészkedj, és soha ne hazudj neki. A pasik szeretik boldoggá tenni az imádott hölgyet, hát add meg neki ezt az érzést. Mutasd ki, hogy jó vele. :)

36F

2014. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2014. febr. 6. 06:52
 7/7 anonim ***** válasza:
A szerepjátékokra meg ráérsz később is. Ha majd ott tartunk mesélek mivel bolondíthatod meg a kapcsolatot... ;D
2014. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!