Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? 14/L

Figyelt kérdés

Van 1 srác az osztályomban aki az a "tipikuslányokkedvence".

Elég jó barátok voltunk (és vagyunk is) De az utóbbi idöben egyre többet szivatjuk egymást meg "verekedünk".

Már többször sétáltunk 3-asba ( ő egy fiú meg én). Ő direkt megkért,h nem mondjuk el senkinek mert akkor féltékenykedés lesz meg minden,de persze kitudódott.. erre a többi lány egyből féltékenykedik,pedig sztem a fiú csak hülyeségből csinálja. Szerintetek?


2009. dec. 7. 12:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és még az a kérdésem: h miért kötekedik mindig velem a srác? (de csak poénból?)
2009. dec. 7. 12:50
 2/14 A kérdező kommentje:
bocsi kicsit bonyolultan írtam,ha nem értitek szóljatok :S
2009. dec. 7. 12:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki :)

De ha téged zavar, hogy így viselkedik, akkor beszélj vele nyugodtan, mondd meg neki, hogy neked ez így nem fekszik :D

2009. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

egyszerű tetszel neki, de l esik viszont az is ha a többi lány csurgatja utánna a nyálát, persze képletese értve...

ha igazán szeretné, h. együtt legyetek, akkor azt fel is vállalná, egyszerűen csak tetszik neki a szitu....de bocsi ha félreértettem...

2009. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ok köszi a választ! Akk eddig 1-1 h tetsze neki v csak élvezi a helyzetet pls még kérek válaszokat :)
2009. dec. 7. 13:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogy szivatjátok egymást az is azt jelenti,hogy csipázza a fejed!Egyértelműen bejössz neki,de ha Ő a nagy kedvenc akkor nekim kéne határozott lépéseket tenni feléd,mert Te csak egy vagy a sok lány közül,és a srácnak igy kéne tudtára adnia a többi "versenytársnak",hogy nincs esélyük,csak Te kellesz neki!
2009. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

13:02-es vagyok :)

És neked tetszik a fiú?

2009. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*az első 13:02-es xD
2009. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát most éppen más pasi tetszik,de nem mondom,h nem tetszett,meg h nem helyes. Am mindig kérdezi,h ki tetszik meg,h volt e randi. Órán meg néha látom,h hátrafordul és amikor ránézek akk mosolyog,de lehet,h csak azt figyeli,h nézem-e..
2009. dec. 7. 13:21
 10/14 anonim ***** válasza:

De aranyos :) Akkor megerősítem: biztosan tetszel neki..

Mostmár nem a barátot látja benned, hanem a lányt :D És azért érdeklődik, mert ezzel céloz rá, de hogy miért nem tér rá a lényegre, azt nem tudom..:S

Lehet egy barátjának is tetszel, esetleg ha tudja, hogy az a másik fiú tetszik, akkor meg azért nem mer :)

Te is kérdezgesd, ki tetszik neki, és ilyesmi..Ugyanúgy mint ő. Azért ne vágj bele a közepébe, mert nincs kizárva hogy tévedek (de tényleg azt hiszem, hogy csíp téged :)), és nehogy elromoljon a barátságotok..:))

2009. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!