Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érezte már úgy, mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már úgy, mintha egy kapcsolat vele a valóságban nem "történhet meg"? Normális ez?

Figyelt kérdés

Bonyolult elmagyarázni...

Szóval, tudok arról álmodozni, hogy valaha nekem is lesz párom, kapcsolatom, de valahogy a valóságomtól ez annyira messze áll. Nem tudom átérezni, hogy valójában is megtörténhet ilyen velem, nem csak a fejemben. Annyira megfoghatatlan érzés az, hogy nekem is van valakim, akit szeretek és ő is szeret. Elképzelni el tudom, de elhinni nem, hogy valójában lesz valaha. Valahogy nem reális számomra ez a dolog. Nincsenek ilyen "mesebeli" elvárásaim a másikkal szemben, mégsem tudom elhinni, hogy ilyen ember létezik.

Tudom, hogy kicsit zagyva, nem tudom jobban leírni ezt az érzést...

Más is érezte már ezt? Normális egyáltalán?


2014. febr. 6. 18:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, én is így érzem. :) Persze tudom, hogy elvileg nekem is lehetne valakim, hiszen minden fizikai adottság meg van hozzá, de ha őszintén belegondolok valójában nem tudom elhinni, hogy létrejöhet. Nincs alkatom hozzá, nem is érezném jól magam egy kapcsolatban.
2014. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
4. válaszoló jól mondja és itt is hasonló a helyzet.
2015. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!