Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb annak aki kevésbé érzelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb annak aki kevésbé érzelmes?

Figyelt kérdés
Nem a szerelmet , kapcsolatot keresi ,hanem ösztönlény .

#érzelem #hogyan jobb
2014. febr. 8. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem jobb, csak könnyebb. Viszont sok mindent nem él meg, amit érdemes... még ha néha fáj is.
2014. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatalon jobb,de idősebb korban már nem.
2014. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ott a pont az előzőnél! :)
2014. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érez annyi fájdalmat, ez talán mondhatjuk jobb. De cserében annyi jót sem tud érezni. Síkabb lesz az érzelem-idő diagrammja.
2014. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszerrel el tudtam korábban érni, hogy nemhogy érzelmeim nem voltak, még az "ösztönlény" mód is kikapcsolt.


Semmi jó nem volt benne és amint tudtam, elhagytam a gyógyszert. Hiányoztak nagyon az érzelmek...

2014. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jobb.
2014. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam a kérdést, magamban egyből rávágtam, hogy igen, jobb! Mostanában pont ettől szenvedek, hogy túlságosan érzelmes vagyok, akit egyszer megszeretek, nehezen engedem el, ragaszkodom... Néha úgy érzem, jobban szeretek másokat mint ők engem. Minden érzelmes dolgon fennakadok. Viszont ha belegondolunk, a kevésbé érzelmes ember, nagyon sok meghatározó pillanatot hagyhat ki. Talán a középút a megfelelő.
2014. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!