Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csípett a párom spermája?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csípett a párom spermája?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót szedek tehát a párom belémélvez és eddig nem csípett a spermája de most igen összefüggésben lehet azzal hogy csípőset evett?
2009. dec. 7. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy jó kérdés... tuti nem a csípős kaja miatt. Én is fogamzásgátlót szedek és csíp, bár inkább akkor csíp ha kezd kijönni a hüvelygombám, ami fogamzásgátló szedése előtt soha nem volt.
2009. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
ha csíp akkor sztem belül vanegykis hámsérülésed. egy ideig ne szexeljetek, had h begyógyuljon. gyorsan fog menni, mivel nyálkahártya ésaz gyorsan regenerálódik. 3-4 nap elégislesz
2009. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
mert ő az erős pista
2009. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Azért óvatosan ám... Extrém csípős kajáktól a testnedvek csípősek lesznek - mivel én egy őrült vagyok csípős kaják terén, tapasztalni szoktam, ha pl. nyáron nagyon bezabálok csípősből, akkor az izzadtságom valósággal mar. Szóval lehet benne valami. Attól függ, milyen extrém mértékben eszik csípőset.
2009. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A piros aranyat a szenyára ke' kenni e.
2009. dec. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!