Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg lenézik a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg lenézik a nőket?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már ezt itt (mondjuk az ellenkezőjét is...) és nagyon elkeserít. Tényleg ilyenek a pasik? Ne leosszatok, hogy általánosítok, mert itt ezt látom. Már a barátomra is mindig ráripakodok ha vmi vicceskedős soviniszta megejgyzést tesz, emrt egyszerűen nem bírom az iylet... tényleg ennyire primitív a legtöbb pasi, vagy csak sok rossz tapasztalatú nő hinti el ezeket? :S
2009. dec. 7. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
A sok csalódás és fájdalom, amit a nők okoznak... Hát... Nem tudom, mit várnak egyesek...
2009. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
rengeteg olyan férfi van aki lenézi a nőket.Az én párom is mesélte, hogyan bántak vele az eddigi pasijai, és csak szörnyülködöm rajta.Nem értem meg valahol, én nem tudnám bántani a barátnőmet, mivel szeretem.És ha én nem bántom ebből adodóan másnak sem engedem meg, még családtagoknak sem.Viccelődni én is szoktam vele, de tudja nem mondom komolyan, és hogy mennyire szeretem látni mikor mérgelődik, olyankor olyan zabálni való!
2009. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ördögi kör,mi férfiak a nőket szidjuk,ők meg forditva minket!
2009. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Én kifejezetten az ellenkezőjét állítom magamról, amiket fentebb leírtál, és a környezetem is tisztában van vele. Szal hidd el, nagyon sok kivétel van. Egyáltalán nem nézem le a nőket, tisztelem őket és egyenrangú félként kezelem őket. Sztem többet érdemelnének, mint amit kapnak a férfiaktól. Legyen az szeretet, megbecsülés, stb. 23/F
2009. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert az igazi az valamiféle kép,a tökéletesség megtestesülése ami csak az elménkben van.Valamire vágynak az emberek,de a helyzet az,h mindig másra vágynak,mindig más kell. A legnagyobb szerelem is elmúlik 2-3 éven belül és utána valaki más kell majd.Férfiaknál ha @urvás akkor lehetne háziasabb,kedvesebb.Nőknél ha sármos vagány akkor lehetne egy kicsit szendébb,jószívű vagy nem is tudom milyen. Nők a kedves megértő pasit keresik fehér lovon de ilyen szerintem nem létezik vagy ha mégis a nő elöbb útóbb ráun a dologra és a macsó rosszfiú kell majd.Ha valamit megkapunk elöbb vagy utóbb nem értékeljük..
2009. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem egészen a fizikai bántalmazásra gondoltam, szerintem az nem "lenézés" persze az is, hanme egyszerűen az erőföléyn fitogtatása... én arra gondolok, mikor ök a "képességeiket" emelik magaslatokba, és a nők óriási áldozatait értük lenézik.

De örülök, hogy vannak kivételek =)

2009. dec. 7. 22:23
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
erőfölény fitogtatása? legbelül ők is törékények,és ha nem nyilvánosan,de elejtenek titokban ők is egy könnycseppet..
2009. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Báázzzmeg, ha te itt írogatsz, akkor ki van a konyhában???
2009. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Miért most mit vársz???

H ezt a sok szakadt, igénytelen, nagyképű, hűtlen, álszent ribancot éljenezzük????

Tudom vannak normális lányok,de mivel a nagy többség olyan így nem fecsérlem arra az időm, h megismerjem h valójában milyen:)

Meg én nem mutatom ki, játszom az aranyos jófiút aztán csőcső:)

2009. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Sok primitív pasi van, éssok primitív nő van. Sok primitív EMBER van. És ez mindig így volt, és nem lesz már másképpen(demélyenszántóvagyokma...)

Szóval a kérdésedre a válaszaid mind helyesek.

Az erőfitogtaatásról meg annyit, hogí a férfiak erősebbek fizikailag. Meg a hormonok is, meg minden...

2009. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!