Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kiábrándító, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kiábrándító, ha egy vonzó (rocker) lánynak kirívó hajszíne van? Pl pink, lila, kék.

Figyelt kérdés
A haj maga viszont ápolt, semmivel sem töredezettebb egy átlag hajnál és hosszú, mell alá érő.
2014. febr. 9. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
AZ! Legyen fekete, barna, vagy szőke, netalán vörös. De ne legyen bohóckodó lila, zöld stb.
2014. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Most vonzó, vagy rocker?
2014. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Számomra igen, mivel nekem nem tetszik, habár ismertem régen egy lányt, akinek nagyon is jól állt a kék haj. Mindenesetre nem zárnám ki azt, hogy ennek ellenére ne tudna megtetszeni egy ilyen lány.
2014. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%
A vonzó és a rocker egymást kizáró tulajdonságok.
2014. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha csak ideiglenes - pl fesztiválszezonra - akkor vonzó! De azért normális helyeken kicsit zavarban érezném magam vele (pl családlátogatás...).
2014. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyébként nem. A természetest jobban szeretem, de van, akinek egy ilyen alternatív hajszín kifejezetten jól áll.

Amitől viszont frászt tudok kapni, az a rikító vörös.

2014. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
nem egyáltalán nem kiábrándító
2014. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
13 éves korom óta rengeteg színt váltogatok rajta. A páromnak (akivel azóta is járok) az jött be a legjobban, amikor egyik oldalon szőkés pasztell rózsaszínes volt,a másik oldalon lila, kék és zöld tincsek. A szülei mondjuk még eredeti hajszínnel ismertek meg. Csak érdekel, hogy mások ezt elviselnék-e.
2014. febr. 9. 22:56
 10/16 dragonkalo ***** válasza:

Nekem nagyon bejön ha ilyesmi színű a haja,főleg ha mellé rocker.Az egy isteni adomány:D


15/f

2014. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!