Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti PASIK! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti PASIK! Mennyire kiábrándító, ha kiderül, hogy a Nő nem tampont, hanem betétet használ? 25N

Figyelt kérdés

Számít ez nektek valamit?

És ha kiábrándító, akkor miért?



2014. febr. 10. 00:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem fogom ölelgetni,nyalogatni, szóval mindegy. 30+/F
2014. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
ettől leugrana a farkam a helyéről és meg sem állna hazáig
2014. febr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
hát a férfi normális esetben nem nagyon látja vagy kerül ezzel kapcsolatba, szóval mit számítana?
2014. febr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem mindegy. Tamponnal nem lehet bemenni medencébe, úgy tudom, ez lehet a hátránya.
2014. febr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

4#

Tampomnnal lehet bemenni, betéttel nem. :)

2014. febr. 10. 00:46
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Már miért érdekelne mit használ? Mindkét termék ugyanarra való, használja azt ami neki kényelmesebb, komolyan...
2014. febr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak :) azt hittem az lesz, hogy a betét az undi vagy ilyesmi...
2014. febr. 10. 00:50
 8/27 anonim ***** válasza:
41%

nos, betét hátránya hogy akármilyen extra akkor is "szaglik" főleg nyáron, és ha nincs lehetőség (márpedig nem mindig van) cserélni elég illúzió romboló tud lenni ha egy ki etye petyére kerülne a sor (márpedig akármikor sor kerülhet rá) és nincs mindig lehetőség tisztán tartani.

mégiscsak "tocsog" a vérben a punci, főleg a legintenzívebb napokon.

tampon meg annyiból jó, hogy muszáj többször cserélni, meg sztm higiénikusabb is, és mégsem fülled bele a punci a véres betétbe.


tapasztalatból beszélek, 27/F

2014. febr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

9#

Hát nem tudom, az enyém nem "tocsog" a vérben, mert a betét felszívja szépen. :) És mivel sűrűn cserélem, ezért higiénikus is és nincs is szaga. :)

De igazából téged sem érdekel, h melyiket használná a barátnőd?

2014. febr. 10. 00:57
 10/27 anonim ***** válasza:
33%

persze értem, hogy nem "tocsog" de mondom nekem nem higiénikus..

volt már pár rossz élményem régebben.

5-6 éve csak olyan lánnyal volt dolgom, aki tampont használ, és a mostani is már 1 éve.

am a lányoktól is hallottam azt amit leírtam, de mondom én is tapasztaltam hasonlót, de sztm te is 10+ év alatt mióta betétet használsz.

2014. febr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!